NHL

Philadelphia Flyers – Nashville Predators

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

20.10.2017, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.29 3.78 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci! (03:45:47)

Statistiky zápasu:
Střely na branku – 28:24 (10:9, 6:7, 12:8)
Zblokované střely – 17:17
Vyhraná vhazování – 26:22
Trestné minuty – 4:10
Hity – 12:22
Je konec! Domácím už nepomohla k vyrovnání ani závěrečná hra v šesti proti čtyřem a tak s Nashvillem prohrávají nejtěsnějším možným poměrem. Jediný gól zápasu vstřelil ve 44. minutě z rychlého protiútoku Colton Sissons. Jinak kralovali oba brankáři. Hostující Pekka Rinne byl zcela bezchybný a Michal Neuvirth nedosáhl pouze na zmíněný puk z hole Sissonse.

59:57

Co hosté nedokázali, to za ně udělal Sean Couturier! Ten poslal nepřesnou přihrávkou puk do středního pásma. Je hotovo!

59:50

Hosté zablokovali také střelu Gostisbehera, ale opět nedokázali vyhodit.

59:27

Claude Giroux trefil jen Ekholma, domácí ještě zůstávají v pásmu...

58:54

Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:54

Viktor Arvidsson sekl do hokejky Girouxe, který se už chystal střílet z mezikruží. Dvě minuty pro útočníka Nashvillu!

58:34

Neuvirth odjel na střídačku, aby pustil do hry šestého hráče. Branka Flyers je prázdná!

58:01

Scott Hartnell se teď spokojil s vyhozením puku do obranného pásma domácích.

57:45

Nepříjemnou střelu od modré vyslal na domácí branku Roman Josi. Před Neuvirthem ještě číhal Arvidsson, český gólman však dokázal puk udržet v rukavici.

56:45

Puk vylétl až do hlediště. Vhazuje se v obranném pásmu Nashvillu.

56:02

Giroux připravil šanci pro Seana Couturiera, který mířil mezi Rinneho betony, ovšem gólman Predators je stačil bleskurychle zaklapnout!

55:49

Alexej Jemelin prověřil Neuvirtha střelou od modré čáry. Gólman Flyers přerušil hru.