Menu

Hokej »

Final Four Stilmat extraligy mužů inline hokeje

13:00, konec (Fin)

Branky a nahrávky: 4. Rubeš (Kafka, D. Bernad), 17. Rubeš (D. Bernad), 23. Kafka (D. Bernad, Rubeš), 25. Rubeš (J. Bernad, D. Bernad), 27. J. Bernad (Pavlata), 31. J. Bernad, 33. Rubeš (J. Bernad), 35. Rubeš (Kafka), 44. Kafka (Rubeš) – 14. Gago, 43. Šenkeřík (Zámorský, Vyoral), 47. Vyoral (Kobylík, Janeba)

Finálový turnaj Stilmat první ligy inline hokeje

09:30, konec (A)

Branky a nahrávky: 1. Dlouhý (Bednařík, Bláha st.), 15. Duchoň (Rod, Šulek), 16. Šulek (Dlouhý), 22. Záhora (Bláha st.), 29. Dlouhý (Bláha ml., Bláha st.), 30. ml. (Duchoň, Bednařík), 32. Bláha st., 36. Duchoň (Rod), 37. Záhora (Dlouhý, Bednařík), 40. Záhora (Šulek), 41. Vítovec (Duchoň, Šulek), 44. Dlouhý (Bednařík, Bláha ml.), 46. Záhora (Bednařík, Dlouhý), 47. Záhora (Bláha ml., Bednařík), 48. Franta (Duchoň, Vítovec) – 6. Horák (Červenka, Piluša), 8. Valenta (Schuster), 23. Valenta (Schuster), 26. Horák (Piluša), 48. Sedláček

11:00, konec (B)

Branky a nahrávky: 6. Procházka (Kotala), 11. Fejko (Bednář), 20. Kotala (Bednář), 39. Bednář (Fejko, Procházka) – 9. Vráblík (Jindrák), 14. Vráblík (Schubert), 21. Kala, 31. Kolínký (Kala), 41. P. Würtherle (Antončík), 42. Antončík (Schubert, Würtherle), 48. Antončík

15:15, konec (3. - 4.)

Branky a nahrávky: 4. Piluša (Červenka), 7. Karafiát, 10. Horák (Červenka), 34. Mika (Horák, Mlčoch), 37. Mika (Červenka), 38. Mika (Červenka), 42. Mika (Schuster), 43. Červenka (Sedláček), 44. Mika – 7. Bednář, 28. Procházka (Vaštík, Bednář), 28. Procházka (Václavík), 30. Kotala (Fejko), 31. Kotala (Fejko, Bednář), 44. Václavík (Bednář)

17:15, konec (Fin)

Branky a nahrávky: 5. Duchoň (Vítovec), 10. Bednařík, 24. Dlouhý (TS), 27. Záhora (Milan Bláha st.) – 5. Antončík (Polívka), 11. Antončík (Kala, Frodl), 21. Vráblík, 30. Vráblík (Würtherle), 38. Schubert (Antončík), 46. Merkl (Vráblík, Kala)

Finálový turnaj JERSEY 53 MČR starších žáků inline hokeje

12:10, konec (SF)

Branky a nahrávky: 23. Haas (Stránský), 25. Votoupal (Sachr) – 2. Ryšavý, 7. Koblížek (Ryšavý), 15. Svozil (Hanák), 15. Fasner (Svozil, Tarnoczy), 17. Hanák (Holík), 18. Tarnoczy (Kleniar)

13:05, kontumace (SF)

Branky a nahrávky: 2. Luža (Šindelek), 7. Chludil (Bachánek), 8. Peprna, 19. Chludil (Bachánek)

17:40, po prodl. (3. - 4.)

Branky a nahrávky: 6. Sachr, 9. Karmazín (Votoupal), 11. Votoupal, 12. Adam (Haas, Stránský) – 2. Vitásek (Plos), 17. Plos, 21. Plos (A. Adamec), 26. Žmola (Adamec), 35. Žmola (Plos)

18:40, konec (Fin)

Branky a nahrávky: 10. Svozil (Hanák), 11. Holík (Urban), 18. Svozil (Holík) – 10. Chludil (Bachánek), 18. Chludil (Luža), 25. Luža (Hrazdira), 30. Luža (Chludil), 30. Luža

Finálový turnaj JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje

08:30, konec (SF)

Branky a nahrávky: 3. Veselý (Vencl), 13. Šimek (Bezpalec), 30. Vencl – 8. Galnor, 13. Svozil, 19. Šťastný, 23. Svozil, 26. Hanák (Fiala), 28. Fiala, 30. Galnor

09:20, po prodl. (SF)

Branky a nahrávky: 12. Pravda (Holba), 23. Hamrla (Holba, Babulík), 32. Babulík (Holba) – 16. Žmola, 29. Komínek (Žmola, D. Kovář)

13:30, konec (3. - 4.)

Branky a nahrávky: 2. Šimek (Dunda, Žába), 3. Žába, 7. Šimek (Dunda), 8. Šimek (Nefe, Žába), 22. Vencl (Bezpalec, Kasal), 29. Vencl (Kasal) – 4. Komínek (Průšek, Žmola), 23. Komínek (Žmola)

14:50, konec (Fin)

Branky a nahrávky: 24. Šťastný (Svozil) – 6. Janovský (Jünger), 10. Hamrla (Gerych), 23. Holba (Babulík, Gerych), 25. Babulík (Papežek)

Finálový turnaj JERSEY 53 MČR přípravky inline hokeje

10:10, konec (SF)

Branky a nahrávky: 10. Plosová (Adamec) – 11. Šapovalivová (Voldán, Černohorský), 15. Dyk (Voldán, Šapovalivová)

11:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 11. Běták (Uhlík), 23. Uhlík (Valášek, Hrančík) – 7. Lempach (Kopecký), 10. Kopecký (Krejčík), 14. Kopecký (Krejčík), 30. Lempach (Kopecký)

15:10, konec (3. - 4.)

Branky a nahrávky: 2. D. Trachta (Lochovský), 5. T. Trachta (Plosová), 9. Dufek, 17. Plosová (Adamec), 25. T. Trachta (Adamec), 27. Chlouda (T. Trachta), 29. Adamec (Dufek), 30. Plosová (T. Trachta)

16:40, konec (Fin)

Branky a nahrávky: 5. Černohorský (Šapovalivová, Voldán), 8. Šapovalivová (Dyk), 12. Šapovalivová (Klaus, Voldán), 21. Háž (Dyk), 24. Háž (Šrámek, Müller), 27. Krása (Šapovalivová, Dyk), 28. Müller (Dyk), 30. Černohorský (Šrámek), 30. Šapovalivová – 11. Kopecký (Lempach), 12. Kopecký (Krejčík, Kábele)