Třinec – Plzeň 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Polanský (Jank, Cienciala), 47. Martin Růžička (Marcinko, D. Musil), 65. Marcinko (Martin Růžička, Roth) – 18. D. Kubalík (Schleiss, M. Svoboda), 34. Stach (Indrák)
Litvínov – Liberec 2:3
17:20, po s.n. (0:3)
Branky a nahrávky: 20. K. Pilař (Jurčík), 48. Ihnačák (J. Černý) – 34. Kolmann (P. Jelínek), 58. L. Krenželok (Bulíř), rozh. náj. Bulíř
Chomutov – Mladá Boleslav 2:3
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 2. Skokan (Poletín, Lauko), 9. V. Růžička (Skokan) – 25. Pacovský (T. Knotek, Orsava), 30. Martin Procházka (P. Musil), rozh. náj. P. Holík
Kometa Brno – Mountfield HK 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 51. M. Erat (J. Krejčík) – 24. Koukal (Jaroslav Bednář, Gregorc), 55. Jaroslav Bednář (Gregorc, Koukal)
Pardubice – Zlín 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Marosz (Rolinek, Trončinský), 11. Tomášek (Cardwell, Čáslava), 47. Holland (Wishart, Beran), 61. Treille (Marosz, Trončinský) – 19. Popelka (Okál, Valenta), 20. Honejsek (Freibergs, Ferenc), 24. Honejsek (Matějíček)
NY Rangers – NY Islanders 3:4
01:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 6. Desharnais (Shattenkirk, M. Staal), 44. Zuccarello (Br. Smith), 55. K. Hayes (Fast, McDonagh) – 3. Lee (Pulock, Eberle), 7. B. Nelson (Ladd), 22. Barzal (de Haan, Jo. Bailey), rozh. náj. Tavares
Boston – Vancouver 6:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bjork (Bergeron, Marchand), 10. Pastrňák, 10. Bjork (Krejčí, McAvoy), 11. Krejčí (Bergeron, Agostino), 31. Marchand (Bjork, Bergeron), 52. Bergeron (Pastrňák, Marchand) – 3. Dorsett (Del Zotto, Ch. Tanev), 37. Vanek (Gagner, Del Zotto), 37. Horvat (Bärtschi, Boeser)
Columbus – Tampa 0:2
01:05, konec
Branky a nahrávky: 18. Sergačjov (Kučerov, Naměstnikov), 36. Sergačjov (Kučerov, Stamkos)
Ottawa – New Jersey 4:5
01:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Turris (E. Karlsson, Z. Smith), 26. Brassard (B. Ryan, E. Karlsson), 28. Burrows (E. Karlsson, Hoffman), 36. Pyatt (Pageau) – 3. Hischier (Stafford, Hall), 5. Hischier (Hall, J. Moore), 45. Palmieri (Hall), 56. Ma. Johansson (Palmieri), 62. J. Moore (Hall, Hischier)
Chicago – Edmonton 1:2
02:40, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. P. Kane (Rutta, Keith) – 18. Maroon (McDavid, Yamamoto), 65. Letestu (Klefbom, McDavid)
Calgary – Carolina 1:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 57. Monahan (J. Gaudreau, Jágr) – 25. Skinner (B. McGinn, D. Ryan), 42. Williams (Skinner, Hanifin)
Colorado – St. Louis 3:4
03:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Kerfoot (Compher, Rantanen), 45. Comeau (C. Wilson, Kerfoot), 56. Kerfoot (Duchene, Barrie) – 21. Stastny (Tarasenko, Pietrangelo), 33. Schwartz (Pietrangelo, Sobotka), 34. Dunn (Stastny), 50. Bortuzzo (Sobotka, Blais)
Arizona – Dallas 4:5
04:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Stepan (Ekman-Larsson, Keller), 23. Stepan (Domi, Demers), 47. Keller, 60. Keller (Dvorak, Stepan) – 7. Ja. Benn, 8. Faksa (Pitlick), 44. Johns, 49. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg), 58. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg)
Chomutov – Slavia 6:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Ouřada (Kulich, Adámek), 15. Kulich (Köver), 16. Chlán (Polák, Hajič), 32. Hřebíček (Hajič), 41. Šilar (Polák, Chlán), 46. Adámek (Rindoš, Novák)
Kladno – Mladá Boleslav 4:3
16:30, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 33. Kezsi (Schildhabel, Zelingr), 33. Vildumetz (Schildhabel), 47. Březina (Gnusin), rozh. náj. Jelínek – 11. Foerster (Jirásek, Grim), 24. Krejčík (Straka, Flynn), 29. Uřidil (Jirásek, Straka)
Mountfield HK – Zlín 3:2
17:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 23. Hašek (Pažourek, Hejna), 54. Hašek (Pažourek, Kynčl), rozh. náj. Mašín – 28. Kollár (Knápek), 53. Dlabaja (Padrnos)
HC Plzeň – Vítkovice 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Eret (Rubner, Hanzlík) – 22. Baláž (Blaško, Toman), 51. Raška (Dang, Peterka), 60. Štěpánek
Č. Budějovice – Třinec 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Dosek (Rolínek), 17. Dosek, 55. Tejko – 10. Flok (Raška), 30. Plitko (Radzienciak), 35. Irgl (Puzoň), 48. Najsar (Papaj)
K. Vary – Liberec 1:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Pastyřík (Procházka) – 42. Teplý (Holenda), 56. Starosta (Janele)
Novosibirsk – Chabarovsk 3:2
14:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Sigarjov (Demidov, Zackrisson), 20. Demidov (Sannikov, Naumov), 55. Sigarjov (Zackrisson) – 25. Frolov (Gorškov), 27. Aťušov (Vl. Ušenin, Gorškov)
Ufa – Jekatěrinburg 5:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Hartikainen (Loginov, Omark), 21. Kemppainen (Omark), 40. Korotkov (S. Garejev, Panin), 60. I. Makarov (Larsen), 60. Kemppainen – 15. Kuljaš, 26. Kuljaš, 54. Česalin (Jegoršev, Simakov)
Kazaň – Čeljabinsk 7:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Tokranov (Tkačov), 8. Galijev (Tkačov, Klinkhammer), 10. Tkačov (Klinkhammer), 13. D. Musin (Sekáč, Malychin), 17. Sidorov (Glinkin), 17. Jazkov (Malychin), 24. Tkačov (Markov) – 49. Kručinin (Peňkovskij, Jakuceňa)
Znojmo – Fehérvár 2:3
18:30, po prodl. (13)
Branky a nahrávky: 15. Lattner (Bořuta, Raška), 35. Němec – 20. Latendresse (Erdély, Gilbert), 39. Gilbert (Latendresse, D. Szabo), 63. Gilbert
Kometa Brno – Olomouc 6:0
12:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 13. Svoboda (Střondala, Kowalczyk), 22. Gajarský (Kowalczyk, Střondala), 27. Kučeřík (Gajarský, Kavický), 29. Střondala (Svoboda), 32. Střondala (Svoboda), 51. Caha (Studený, Kavický)
Kladno – HC Litvínov 6:5
13:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Volráb (Filip, Bláha), 13. Routa (Zíka, Neiss), 26. Filip, 29. Urban, 42. Kulma (Volráb, Urban), 57. Tržil (Kulma) – 9. Jindra (Myšák), 10. Bartoš (Berka), 16. Berka (TS), 24. Berka (Jouza), 60. Jindra
K. Vary – HC Plzeň 5:3
15:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Bernáth (Novotný), 10. Křemen (Tureček), 11. Zdeněk (Kořán, Zavřel), 53. Jiskra (Černý), 60. Šik – 13. Lang (Přikryl, Mužík), 34. Mužík, 58. Princl (Houdek)
Mladá Boleslav – Letňany 4:0
16:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 12. Hovorka (Sýkora), 36. Šípek (Dotter), 43. Hovorka, 46. Schulz (Novák)
Pardubice – Č. Budějovice 2:1
17:30, po s.n. (2:1) (Sk. C)
Branky a nahrávky: 34. Koffer (Leder), rozh. náj. Zeman – 22. Novák (Řezáč, J. Čížek)
Slavia – Liberec 3:0
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Křenek (Klapka), 34. Hradil (Brož, Všetečka), 52. Hradil (Brož, Kižlin)
Třinec – Vítkovice 1:4
18:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 28. Matěj (Havránek) – 3. Bernovský (Lewandowski), 17. Beránek (Konečný), 30. Mrva, 39. Mrva (Potočný)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2
18:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 5. Petržilka (Kohout, Horák), 11. Křehlík (Cachnín), 15. Kulhánek (Tecl), 60. Křehlík (Vaněk) – 18. Pytlík (Konečný, Nagy), 55. Nagy (Pytlík, Gergel)
Havířov – Vsetín 4:2
18:05, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 6. Janeček (Žídek), 26. Hilšer (Pliska), 51. Janeček (Žídek), 59. Juhász (Bochnak) – 37. Matiaško (Lašák), 56. Půček (Matiaško, Ondračka)
Košice – Banská Bystrica 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Šoltés (Dudáš, Nagy), 39. Kafka (Hovorka, Jenčík), 45. Kafka (Hovorka), 51. Jenčík (Hovorka, Kafka), 58. Jenčík (Hovorka, Kafka) – 40. Bubela (Hohmann, Bartánus), 45. Faille (Ďatelinka, Kubka)
Detva – Nitra 0:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Pupák (Šille), 9. Šille (Štumpf, Ondrušek), 14. Mezei (Krištof), 28. Šille (Korím, Pupák), 38. Rzavský (Paulovič), 48. Blackwater, 57. Ručkay
Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Coffman (Steén, Matis), 31. Obdržálek (Šišovský, Wharton), 46. Hraško (Steén, Coffman), 51. Török (V.Fekiač), 60. Coffman – 12. M.Skueľ (Uram, Kriška), 23. Piatka (J.Sukeľ, A.Laco), 44. M.Sukeľ (Nádašdi)
Trenčín – Žilina 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Holenda (Hlinka, Fruhauf), 9. Hecl (Varga, Hlinka), 10. Mikula (Hecl), 11. Sojčík (Bezúch), 46. Pardavý (Holenda, Gašparovič), 56. Ölvecký (Bezúch), 60. Mikula
Nové Zámky – Poprad 5:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Škoda (Špirko, Novotný), 28. Hain (Dubinin, Fábry), 30. Zbořil (Novotný, Cetkovský), 54. Dubinin (Fábry, Lantoši), 55. Salija (Šimun, Zbořil)
Spišská N. Ves – Topoľčany 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Findura (Mikula, Nagy) – 2. Novák (Minárik, Nitriansky), 18. Laššo (Tábi, König), 38. Hrabčák (J. Hudec, Geier), 48. Laššo (Nitriansky, Tábi)
Michalovce – Dubnica 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Cútt (Solomončak, Banovský), 34. Poliaček (Toma), 62. Solomončak (Cútt) – 12. Kanaet (Madový, Trenčan), 20. Rehák (Kluka, Hegyi)
Pov. Bystrica – Skalica 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Mokrohajský – 4. Hujsa (Škápik, Vaškovič), 5. Kučera (Pavešič), 42. Kotzman (Janáč, Straka), 58. Hujsa (Jurák)
Prešov – Trnava 9:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Novický (Hopkovič, Bylina), 29. Tomčák (Mikolášek, Novotný), 31. Novotný, 44. Šimčák (Baláž, Taran), 47. Bylina (Gábor), 48. Gavrik (Ferenc, Bylina), 49. Mikolášek (Novotný, Hopkovič), 54. Bylina (Pavúk, Gavrik), 59. Gavrik (Bylina, Petráš) – 7. Szalay (Mihalko, Mrava), 12. Hrbáčik (Burian, Mikeš), 22. Kamenický (Róth, Mrázik), 42. Mikeš (Hrbáčik, Poldruhák)
Osmos Bratislava – Nové Zámky B 5:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Sloboda (Miklík, Novák), 27. Bednarič (Šalka, Alekseev), 38. Novák (Vidovič, Sloboda), 38. Danišovský (Klučiar), 49. Danišovský (Klučiar, Kratochvíla) – 30. Trávniček (Tužinský), 47. Slávik (Novák), 55. Šimek (Matejovie, Piačka), 60. Klenko (Matejov, Piačka)
Villach – Znojmo 6:3
13:40, konec (16)
Branky a nahrávky: 4. Wuntschek (Nusser), 28. Nusser (Friedrich), 36. Rauter (Steurer, Rainer), 55. Wohlfahrt B. (Schützenhofer, Wohlfahrt P.), 59. Wohlfahrt B., 60. Steurer – 6. Roubal (Piš), 51. Kosnar (Rudy, Brabec), 58. Bulín J. (Strnad, Roubal)
Česká Třebová – Ledeč n. S. 17:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Moučka (Lesák, Hemský), 3. Křečan, 4. Hemský (Škvor), 5. Hemský (Moučka, Lesák), 9. Pejcha (Škvor, Kavalír), 17. Moučka (Šimončič), 22. Kavalír (Křečan), 27. Křečan (Pirkl, Moučka), 33. Jindřich (Prachař), 36. Moučka (Škvor, Pražák), 42. Prachař (Šejba, Jindřich), 43. Hemský (Moučka, Procházka), 46. Jindřich (Moučka), 47. Pejcha (Kavalír), 48. Hemský (Škvor, Moučka), 53. Pirkl (Škvor), 56. Hemský (Moučka, Škvor) – 7. Vantuch (Hubert, Bambula), 8. Vantuch (Bambula, Hubert), 24. Cíp (Bernard, Štěpán), 30. Vantuch (Bambula), 34. Brýdl, 51. Hubert (Vantuch), 58. Cíp (Krajíček)
HC Vimperk – Č. Krumlov 4:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Tupý (Hanzal), 25. Hanzal (Předota), 34. Paule (Fleischman), 48. Hanzal (Předota) – 19. Unger (Klíma), 47. Vondřich (Břečka), 50. Andrýsek (Šťastný, Vondřich), 55. Andrýsek (Šťastný), 56. Unger (Vondřich, Andrýsek)
Tábor B – Hluboká n.V. 5:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Ježek, 8. Syrovátko (Jankovský), 30. Kadilák (Prštický, Ošmyk), 52. Raiterman, 60. Drda (Ježek) – 30. Černý (Heřmánek), 39. Miller (Šimek, Bělohlav), 58. Šimek (Miler, Dušek)
Pelhřimov B – Strakonice 2:15
20:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Klaga, 56. Kaminsky – 4. Mikeš, 6. Dlouhý (Kovář), 12. Šebesta, 24. Křenek, 28. Samohejl (Kovář), 29. Bednařík, 33. Müller (Křenek), 41. Růžička (Kovář), 41. Bednařík (Dlouhý), 46. Samohejl, 47. Ruda, 50. Bednařík, 53. Švec, 58. Všetečka, 60. Řehoř
HC Vajgar – Veselí nLuž. 8:6
20:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Tomšík (Ondřej), 10. Lazorišák (Tomšík, Ištvánik), 13. Popelka (Ištvánik, Lazorišák), 35. Ondřej (Koláček, Popelka), 42. Lazorišák, 44. Ondřej (Havelka), 52. Procházka (Havelka, Stach), 60. Tomšík (Lazorišák, Gurka) – 11. Benda (Klimeš), 27. Dušák (Mikeska), 30. Čáp (Krampl), 38. Klimeš (Benda), 54. Mikeska (Nehoda, Dušák), 59. Míchal
Kadaň – Roudnice 4:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Tenkač (Hartmann), 18. Paul (Révay, Toman), 25. Révay (Polanský, Toman), 34. Krpenský – 38. Nenadál, 47. Kuchař (Tintěra), 56. Barcal (Husák)