0:3

konec (0:0, 0:1, 0:2)

24.10.2019, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.33 5.3 8.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:57:04)

Trestné minuty: 6:6
Utkání je u konce a hostující tým si připisuje překvapivé vítězství. I ve třetí třetině pokračovalo trápení hráčů CSKA, naopak hosté hráli uvolněně, bez chyb v obraně a dvě akce skončily gólem. Nejprve se ve 44. minutě trefil v přesilovce Jesse Joensuu a jistotu dal finskému celku při závěrečné power-play soupeře střelou do prázdné branky John Norman. Konečný výsledek tak zní 0:3.

59:54

59:54 John NORMAN - 0:3

59:54

Jokerit právě vstřelil branku!
A je definitivně jasno. Hosté vybojovali ve středním pásmu puk, O'Neill jej posunul na JOHNA NORMANA a ten hravě trefil prázdnou branku CSKA. Asistence: Brian O'Neill.

59:31

Rána Nestěrova od modré čáry vůbec netrefila branku, tohle už pro Jokerit vypadá nadějně.

58:54

Puk je za brankou hostů, CSKA se ale nemůže dostat do lepší pozice, ze které by se dalo vystřelit.

58:10

Sorokin je na střídačce, začíná power-play CSKA Předtím ale ještě oddechový čas domácích.

57:31

Závěr třetí třetiny se nám kouskuje, zakázaného uvolnění se teď dopustili pro změnu domácí.

56:54

Další zakázané uvolnění Jokeritu, hosté teď nevymýšlí nic složitého – hlavně držet puk daleko od Kalninše.

56:04

Slepyševovi sjel puk z hokejky, místo prudkého švihu z toho byla slaboučká střela.

54:53

Domácím začínají odskakovat puky od hokejek, do hry CSKA se vkrádá nervozita.

54:06

Hosté vyhodili přes všechny čáry, je z toho zakázané uvolnění.

53:06

Přechod do útoku v podání Kalinina a Popova skončil postavením mimo hru, je po možné šanci.

52:14

Okulov šel po střetu s Normanem na led, rozhodčí v tom ale faul neviděli a nechali pokračovat ve hře.

0:3

Branky a nahrávky: 28. Mäenalanen (Anttila, Lehtonen), 44. Joensuu (Norman, A. Grant), 60. Norman (O'Neill)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Naumenkov, Nestěrov (C), Blažijevskij, A. Romanov – Grigorenko, Vey, Sekáč – Okulov, Kalinin, Al. Popov – Tělegin (A), Světlakov, Slepyšev – Tolčinskij, P. Karnauchov, Mamin – Sorkin.

Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (A), Lööv, O. Lauridsen, Eronen, Kivistö – Anttila (A), Kontiola, Mäenalanen – O'Neill, Norman, H. Ikonen – Savinainen, Regin (C), Joensuu – Halme, M. Niemi, Oksanen.

Rozhodčí: Gusev, Hribík – Golovljov, Savenkov

Diváci: 8 603

02:59 JOK 2 Lepistö, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:53 MOS 2 Marčenko, podrážení
27:10 JOK 0:1 Mäenalanen (Anttila, Lehtonen)
28:48 JOK 2 Halme, držení