13.11.2018, 17:00 • Neftěchim Arena • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.85 4.1 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce, u některých z dalších se na vás zase budeme těšit. Na shledanou. (19:48:46)
Česká stopa

Adam Polášek (NIZ) – (0+1), 2 střely, čas na ledě: 27:05 (suveréně nejvyšší ze všech)
Andrej Nestrašil (NIZ) – (0+0), 4 střely, čas na ledě: 18:01
Uf, to byl teda heroický zápas. Přitom to po bezgólové úvodní třetině vypadalo na pěknou nudu. Po změně stran už se díky dvěma trefám dostalo do hry Dinamo, které v úřadování pokračovalo i v závěrečné tercii. O luxusní čtyřgólový náskok však lotyšský klub málem přišel, když v poslední desetiminutovce úplně vypadl z tempa a dovolil soupeři zabojovat o bodový zisk.

59:53

Až nyní se hosté definitivně osvobozují a už je jasné, že zápas v Nižněkamsku opravdu vyhrají.

59:45

Buly v útočné třetině sice vyhráli domácí, ale posléze ztratili puk. Soupeř se ho pokusil vyhodit, což se nepovedlo. Situaci zachránil na modré čáře Polášek.

59:35

Domácí rozjeli další útok. Zakončoval ho Galimov. Naštěstí pro bránící se tým byl Biljalov připraven.

59:29

59:29 Joonas NÄTTINEN - 3:4

59:29

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hala bouří! Mocně dotahující Neftěchimik se půl minuty před sirénou dostává na dostřel! Jiskřičku nižněkamské naděje vykřesal tradičně silný finský trojzubec Puustinen – Ruohomaa – JOONAS NÄTTINEN. Asistence: Mikael Ruohomaa a Juuso Puustinen.

58:52

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Lauris Darzinš – 2 min., podrážení).

58:35

Ježov je odvolán z brankoviště! Logické rozhodnutí, Nižněkamsk nemá co ztratit.

58:00

Nižněkamsku se čím dál rychleji začíná krátit čas, ohlášeny jsou poslední dvě minuty.

56:32

Dinamo Riga už pak dohrálo oslabení v klidu.

55:40

Hráči Neftěchimiku znovu rozhýbali Biljalova, ten však už další puk za svá záda nepustil.

53:53

Jak se zdá, Neftěchimik je odhodlán úplně vymazat čtyřgólové manko! Pomáhá mu k tomu i Polášek, který na levém křídle zakombinoval s Puustinenem. Po následné přihrávce do mezikruží využil přesilovku JOONAS NÄTTINEN. Asistence: Juuso Puustinen a Adam Polášek.

53:13

Hosté se už podruhé osvobodili.

3:4

Branky a nahrávky: 50. E. Galimov (Padakin, Bryncev), 54. Jo. Nättinen (Puustinen, Polášek), 60. Jo. Nättinen (Ruohomaa, Puustinen) – 25. Meija (Videll), 36. Clark (McMillan), 45. Meija (Džerinš, Gegeris), 50. Marenis (Myttynen)

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Polášek, Ogurcov, Bryncev, Timašov, Šaripzjanov (A), Volgin – Jo. Nättinen, Ruohomaa (A), Puustinen – Nestrašil, Padakin (C), E. Galimov – P. Kulikov, Zdunov, Chajrullin – Arkalov, Avcin, Jakimov – Šarifjanov.

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Balinskis, Sotnieks (A), Zanetti, Ališauskas, Šulenin, Maione, Gimajev – Gillies, Clark, McMillan – Gegeris, Džerinš, Meija – M. Redlihs (A), Darzinš (C), Videll – Marenis, Myttynen, Berzinš – Pavlovs.

Rozhodčí: Gusev, Sergejev – Goljak, Děďulja

Diváci: 3 026

05:48 NIZ 2 Volgin, nedovolené bránění
11:13 NIZ 2 Ogurcov, podrážení
12:48 RIG 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Clark
24:58 RIG 0:1 Meija (Videll)