5:2
konec (3:0, 1:1, 1:1)
11.10.2018, 19:00 • Ice rink MAC • 11. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 1.2 8.0 7.77 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.2 - 8.0 - 7.77
MAC Budapešť – HK Orange 20
5:2
konec (3:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Klempa (Dansereau, Brown), 16. Klempa (Brown, Dansereau), 19. Pozsgai (Orban), 21. Brown (Bodó, Pozsgai), 59. Orban (Langkow, Bodó) – 33. Nahálka (Svitana), 60. Fafrák (Urbánek)
Karty:
Neproměněná penalta:
MAC Budapešť:
Rajna (Nagy) – Pozsgai, Macaulay, Burt, Garát, Vokla, Dudás, Kreisz, Fejes – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Nagy, Terbócs – Orban, Langkow, Bodó – Pápa, Majoross, Szigeti.
Náhradníci:
Trenér:
HK Orange 20:
Sklenár (Ovečka) – Štefanka, Nahálka, Golian, Švec, Romaňák, Boldižár, Lavička, Maňák – Slávik, Kollár, Fafrák – Havrila, Urbánek, Köver – Džugan, Čenka, Zahradník – Svitana, Giertl, Juščák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Konc st., Goga – Konc ml., Výleta – Čavojský
Diváci:
1. třetina | ||||
04:24 | MAC | 2 | Bodó, hákování | |
07:54 | MAC | 1:0 | Klempa (Dansereau, Brown) | |
08:34 | MAC | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Odnoga | |
15:21 | MAC | 2:0 | Klempa (Brown, Dansereau) | |
17:08 | S20 | 2 | Giertl, podrážení | |
19:00 | MAC | 3:0 | Pozsgai (Orban) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:43 | MAC | 4:0 | Brown (Bodó, Pozsgai) | |
26:04 | MAC | 2+10 | Dansereau, naražení zezadu | |
26:24 | S20 | 2 | Slávik, hákování | |
27:43 | MAC | 2 | Szigeti, nedovolené bránění | |
32:28 | S20 | 4:1 | Nahálka (Svitana) | |
34:01 | S20 | 2 | Romaňák, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:56 | MAC | 2 | Odnoga, držení | |
50:03 | MAC | 2 | Klempa, sekání | |
52:19 | S20 | 2 | Čenka, napadení | |
58:15 | MAC | 5:1 | Orban (Langkow, Bodó) | |
59:38 | S20 | 5:2 | Fafrák (Urbánek) | |
Konec |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
59:38
59:32
58:15
Je definitivně rozhodnuto! Vítězství domácí celku potvrdil BRANCE ORBAN, který se po nahození Langkowa dostal k dorážce a Sklenára prostřelil. Asistence: Chris Langkow a Chris Bodó.
58:11
57:23
57:12
56:49
56:12
56:10
55:28
54:54
54:11
53:31
52:55
52:26
52:19