konec (25:20, 21:25, 25:17, 25:19)

16.09.2018, 20:30 • Palaflorio, Bari • Skupina C • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.15 5.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:38:15)

0:0

Utkání je u konce a Srbsko si do tabulky připisuje tři body. Po prvním setu to vypadalo, že by evropský tým nemusel mít velké potíže, jenže po krátké pauze přišel australský vzdor a vyrovnání na 1:1. Od třetího setu už ale Srbové ukázali, že mají dobrou formu, rychlou a pestrou hrou si ve zbývajících částech vypracovali náskok, který pak v poklidu dotáhli do konce. Srbové mají po této výhře 10 bodů a jsou na druhém místě, Austrálie je čtvrtá se čtyřmi body.

25:19

Čtvrtý set skončil.

25:19

A je dobojováno! Srbsko využilo hned první mečbol, čtvrtý set vyhrálo 25:19 a zápas celkovým výsledkem 3:1.

24:19

Lisinac na středu zařídil mečboly rychlým útokem mezi bloky.

23:19

Sníženo, na servis jde WIlliams.

23:18

Podrascanin ale přidává třiadvacátý bod a Srbsko už potřebuje jen dva.

22:18

Williams svou prudkou ranou snížil, stále tak žije australská šance na zvrat.

22:17

Katić poslal na druhou stranu lehký oblouček a na australskou obranu to stačilo.