6:2
konec (3:2, 2:0, 1:0)
15.09.2018, 17:00 • ZS Kotlina • 2. kolo • Milan Sochor (@minusochor)
Tipsport: 1.5 5.0 4.09 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.5 - 5.0 - 4.09
BK Havlíčkův Brod – Hockey Club Moravské Budějovice 2019
6:2
konec (3:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Voříšek (Kulhánek, Třetina), 7. Kulhánek (Semrád, Třetina), 18. Milfait (Michálek, Kopic), 24. Procházka (Voříšek, Kopic), 27. Kozlík (Kopic), 46. Procházka (Voříšek, Blinka) – 3. Horký (Rytnauer), 8. Rytnauer (Krutiš)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Kulhánek, Vala, Šmíd, Kopic – Beneš, Milfait (A), Michálek – Holenda, Třetina (C), Přidal – Blinka, Voříšek (A), Procházka – Kuchta, Ludvík, Kozlík
Náhradníci:
Trenér:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Čáp (Vejvoda) – Trnka, Pelikán, Kadela, Wasserbauer, Peroutka, Kabelka, Kliment, Sobotka – Lupač, Juráň, Horký, Havlát, Mikeš (A), Pucher (C), Hačecký, Rytnauer (A), Ferda, Bulín, Říčka, Krutiš
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jiří Velčovský – Jan Gabriel, Jakub Zmeškal
Diváci: 684
1. třetina | ||||
00:55 | MBU | 2 | Kabelka, napadení | |
01:03 | HBR | 1:0 | Voříšek (Kulhánek, Třetina) | |
02:37 | MBU | 1:1 | Horký (Rytnauer) | |
05:26 | MBU | 2 | Krutiš, podrážení | |
06:46 | HBR | 2:1 | Kulhánek (Semrád, Třetina) | |
07:39 | MBU | 2:2 | Rytnauer (Krutiš) | |
08:41 | MBU | 2 | Ferda, podrážení | |
17:20 | HBR | 3:2 | Milfait (Michálek, Kopic) | |
19:32 | HBR | 2 | Kulhánek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:02 | HBR | 4:2 | Procházka (Voříšek, Kopic) | |
26:06 | HBR | 5:2 | Kozlík (Kopic) | |
28:01 | HBR | 2 | Prcházka, podrážení | |
28:58 | MBU | 2 HL | Krutiš, příliš mnoho hráčů | |
30:59 | MBU | 2 | Kadela, nedovolené bránění | |
36:02 | HBR | TS | Procházka, hákování | |
39:32 | MBU | 2 | Juráň, pozdní dohrání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:16 | HBR | 2 | Voříšek, sekání | |
45:53 | HBR | 6:2 | Procházka (Voříšek, Blinka) | |
52:40 | HBR | 2 | Kopic, nedovolené bránění | |
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
52:40
42:16
39:32
36:02
30:59
28:58
28:01
19:32
08:41
05:26
00:55