Play-off NHL

Minnesota Wild – Winnipeg Jets

0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:3

18.04.2018, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • Čtvrtfinále Z. konference • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

59:49

59:49 Mark SCHEIFELE - 0:2

59:49

Winnipeg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Domácí ztratili v útočném pásmu kotouč, který se dostal od Wheelera až na hůl unikajících MARKA SCHEIFELEHO, který do prázdné branky svým druhým gólem v utkání pečetí výhru Winnipegu. Asistence: Blake Wheeler a Andrew Copp.

58:04

Domácí v útočném pásmu a v šesti.

56:08

A další zákrok domácího brankáře! Ten musí čelit náporu soupeře, zatímco by raději sledoval ofenzivní snažení svých spoluhráčů.

55:50

A další obrovská šance, v ní Tanev nechal vyniknout Dubnyka.

55:32

55:32 Tyč - Mark Scheifele

55:32

Tyčka zachránila domácí, Scheifele z mezikruží polekal domácí publikum.

48:19

Obrovský závar před Hellebuyckem, ten kryl pokus Seelera, dorážka Zuckera pak skončila nad brankou!

43:38

Výborný Dubnyk nyní zasáhl proti Connorově pokusu, který vyplynul z obrovské šance hostů!

36:54

Obrovský závar před brankou Hellebuycka, kam dovezl kotouč na výstroji Matt Cullen. Následně on, stejně tak Niederreiter i Ennis se snažili protlačil všemožně puk kolem tyče do sítě, ale brankář hostů podpořed důraznou hrou svých spoluhráčů situaci ustál!

31:29

Hodně přísný trest pro Mikka Koiva, který se snažil zastavit Byfugliena vyvážejícího puk ze svého pásma, přičemž si sice pomohl holí, ale v rozsahu, který je takřka běžný v těchto situacích. Jsou z toho ale dvě minuty za hákování.

30:48

Ani Dumbův příklep nekončí v brance, puk míří mimo tyče.

29:43

Jason Zucker si potáhl kotouč a po kontaktu s Hellebuyckem upadl útočník domácích na led, což znamená vyloučení pro Hellebuycka. Trest odsedí Connor.

21:16

Začíná se pořádně zostra druhá třetina, další šance na obou stranách, zatímco Zucker minul, Stastnyho vychytal Dubnyk!

20:40

Dumba mohl srovnat, ale Hellebuyck byl proti a připisuje si brankář Jets první zákrok této třetiny.

19:32

19:32 Mark SCHEIFELE - 0:1

19:32

Hosté jdou do vedení! Na začátku akce stál Josh Morrissey, který měl přitom nejspíš sedět na trestné lavici po faulu na Staala před pár okamžiky, ale nestalo se. Ke střele se po přihrávce Connora dostal v útočném pásmu MARK SCHEIFELE a jeho pokus skončil u tyče Dubnykovy branky. Asistence: Kyle Connor a Josh Morrissey.

19:05

Po dlouhé době Jets v útočném snažení a Kyle Connor trefuje tyčku branky Minnesoty!

15:57

A domácí si zahrají i přesilovku. Jacob Trouba si počínal nedovoleně v souboji s Jasonem Zuckerem a Wild tak mají první početní výhodu zápasu.

14:53

Domácí zahrozili a nebyli daleko úvodnímu gólu! Hellebuyck však pokryl bekhendovou střelu Staala i následný pokus Seelera!

12:08

A těží z toho Joel Eriksson Ek, jenže domácí útočník v dobré pozici nepřekonal Hellebuycka!

08:30

Jenže jsou to hosté, kdo zahrozil. Po přechodu do ofenzívy musel Dubnyk zasahovat u své levé tyčky.

0:2

Branky a nahrávky: 20. Scheifele (Connor, Morrissey), 60. Scheifele (Wheeler, Copp)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Brodin, Dumba, Seeler, Spurgeon, Soucy, Prosser – Niederreiter, E. Staal (A), Mikael Granlund – Zucker, M. Koivu (C), Greenway – Ennis, Cullen (A), Coyle – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, Morrow, Byfuglien (A), Chiarot, Poolman – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Stastny, Laine – Copp, Little, Roslovic – B. Tanev, Lowry, Armia.

Rozhodčí: Kozari, Pochmara – Sericolo, Racicot

15:57 WPG 2 Trouba, nedovolené bránění
19:32 WPG 0:1 Scheifele (Connor, Morrissey)
29:43 WPG 2 Hellebuyck, podražení, odpyká Connor
31:29 MNS 2 M. Koivu, hákování
59:49 WPG 0:2 Scheifele (Wheeler, Copp)