Statistiky:
FINÁLOVÉ BOJE
O zlato
RAKOUSKO - ŠVÝCARSKO 1:3
Liensbergerová (21.21) - Feierabendová (+0.31)
Matt (DSQ) - Zenhaeusern (19.46)
Gallhuberová (+0.10) - Holdenerová (21.24)
Schwarz (DNF) - Yule (20.10)
O bronz
NORSKO - FRANCIE 2:2, na čas (41.17 : 41.29)
Lysdahlová (+0.19) - Worleyová (21.29)
Foss-Solevaag (19.95) - Pinturault (+0.07)
Haver-Loesethová (+0.31) - Baud Mugnierová (21.40)
Nestvold-Haugen (19.69) - Noel (+0.31)
SEMIFINÁLE
Přehled semifinálových dvojic
Rakousko - Norsko 3:1
Francie - Švýcarsko 1:3
ČTVRTFINÁLE
Přehled čtvrtfinálových dvojic
Rakousko - Švédsko 4:0
Velká Británie - Norsko 2:2, na čas
Itálie - Francie 1:3
Německo - Švýcarsko 2:2, na čas
OSMIFINÁLE
Přehled osmifinálových dvojic
1: Rakousko - Jižní Korea 4:0
2. Švédsko - Slovinsko 3:1
3. USA - Velká Británie 2:2, na čas
4. Norsko - Olympijští sportovci z Ruska 4:0
5. Itálie - Česká republika 3:1
6. Francie - Kanada 2:2, na čas
7. Německo - Slovensko 2:2, na čas
8. Švýcarsko - Maďarsko 4:0
ŠIRŠÍ NOMINACE TÝMŮ
#1 RAKOUSKO
Stephanie Brunnerová, Katharina Gallhuberová, Katharina Liensbergerová, Manuel Feller, Michael Matt, Marco Schwarz
#2 ŠVÝCARSKO
Denise Feierabendová, Wendy Holdenerová, Luca Aerni, Daniel Yule, Ramon Zenhaeusern
#3 ITÁLIE
Federica Brignoneová, Chiara Costazzaová, Irene Curtoniová, Stefano Gross, Riccardo Tonetti, Alex Vinatzer
#4 NORSKO
Nina Haver-Loesethová, Kristin Lysdahlová, Maren Skjoeldová, Sebastian Foss-Solevaag, Leif Kristian Nestvold-Haugen, Jonathan Nordbotten
#5 USA
Patricia Manganová, Megan McJamesová, Alice Merryweatherová, David Chodounsky, Mark Engel, Nolan Kasper
#6 FRANCIE
Adeline Baud Mugnierová, Nastasia Noensová, Tessa Worleyová, Julien Lizeroux, Clement Noel, Alexis Pinturault
#7 NĚMECKO
Lena Duerrová, Marina Wallnerová, Fritz Dopfer, Alexander Schmid, Linus Strasser
#8 ŠVÉDSKO
Frida Hansdotterová, Anna Swenn Larssonová, Emelie Wikstroemová, Mattias Hargin, Kristoffer Jakobsen, Andre Myhrer
#9 SLOVINSKO
Ana Buciková, Marusa Ferková, Tina Robniková, Stefan Hadalin, Zan Kranjec
#10 SLOVENSKO
Soňa Moravčíková, Veronika Velez Zuzulová, Petra Vlhová, Matěj Falat, Adam Žampa, Andreas Žampa
#11 KANADA
Candace Crawfordová, Erin Mielzynskiová, Lauren St-Germainová, Phil Brown, Trevor Philp, Erik Read
#12 VELKÁ BRITÁNIE
Charlie Guestová, Alex Tilleyová, Dave Ryding, Laurie Taylor
#13 OLYMPIJŠTÍ SPORTOVCI Z RUSKA
Anastázia Silantěvová, Jekatěrina Tkačenková, Alexander Chorošilov, Ivan Kuzněcov
#14 ČESKÁ REPUBLIKA
Gabriela Capová, Martina Dubovská, Kateřina Pauláthová, Ondřej Berndt, Filip Forejtek, Jan Zabystřan
#15 MAĎARSKO
Szonja Hozmannová, Mariann Mimi Marotyová, Marton Kekesi, Dalibar Samsal
#16 JIŽNÍ KOREA
Sohui Gimová, Youngseo Kangová, Donghyun Jung, Dong Woo Kim
O zlato
RAKOUSKO – ŠVÝCARSKO 1:3
Liensbergerová (21.21) – Feierabendová (+0.31)
Matt (DSQ) – Zenhaeusern (19.46)
Gallhuberová (+0.10) – Holdenerová (21.24)
Schwarz (DNF) – Yule (20.10)
O bronz
NORSKO – FRANCIE 2:2, na čas (41.17 : 41.29)
Lysdahlová (+0.19) – Worleyová (21.29)
Foss-Solevaag (19.95) – Pinturault (+0.07)
Haver-Loesethová (+0.31) – Baud Mugnierová (21.40)
Nestvold-Haugen (19.69) – Noel (+0.31)
Český i slovenský tým skončily svou pouť hned v osmifinále.
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
Zlatá švýcarská jízda
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE
FINÁLE