MOL liga žen

DHK Zora Olomouc – SHK Veselí n.M.

25:24

konec (11:6)

24.02.2018, 17:30 • SH DHK Zora, Olomouc (kapacita: 600 míst) • 19. kolo • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)

Tipsport: 1.6 8.1 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas přinesl neuvěřitelnou zápletku. Olomouc už sice vedla v jednu chvíli i o deset branek, jenomže zlepšená ofenzivní hra Veselí nakonec byla jasným důvodem pro velké drama. Hosté se dokázali dostat k vyrovnání a poslední minutu ještě zkoušeli vybojovat z takřka ztraceného zápasu alespoň bod. Nakonec však takticky lépe zvládnutá koncovka přeci jen přinesla Zoře vítězství, což také znamená potvrzení jejího pátého místa v tabulce. Veselí je naopak vystaveno tlaku soupeřů pod ním. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (19:04:26)
Nejlepší hráčky utkání: Lucie Rašková (Olomouc) – Lucie Veselková (Veselí nad Moravou)
DHK Zora Olomouc – SHK Veselí n.M. 25:24 (11:6)
Nejvíce branek: Kubáčková 6, Růžičková 5/1, Severová 4 – Veselková 7, Olšovská 5/1, Šustková 4/3. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 8/6. Vyloučení: 5:5.

Konec zápasu. (25:24)

60

Domácí si vybírají oddechový čas! (25:24)

60

Rašková si připisuje důležitý zákrok, do zbytku zápasu zbývá pár sekund. (25:24)