NHL

Philadelphia Flyers – Toronto Maple Leafs

4:2

konec (1:1, 0:1, 3:0)

13.12.2017, 01:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.36 3.82 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, u dalších hokejových přenosů na počtenou! (03:45:38)

3. James van Riemsdyk (TOR) 1+0
Do třetí třetiny sice hokejisté Toronta vstupovali s jednobrankovým náskokem, o ten ale kvůli vyrovnávací trefě Travise Konecnyho přišli a necelé tři minuty před koncem dokonal obrat Flyers Sean Couturier. Philadelphia nakonec zvítězila 4:2, na konečný stav upravil v poslední minutě gólem do prádzné branky Scott Laughton. Svěřenci Davea Hakstola zvítězili počtvrté v řadě a na postup do play-off rázem ztrácí už jen čtyři body.

59:44

59:44 Scott LAUGHTON - 4:2

59:44

Philadelphia právě vstřelila branku!
Hra bez gólmana se hostům nakonec nevyplatila, ze středního pásma poslal kotouč do odkryté torontské svatyně SCOTT LAUGHTON. Asistence: Michael Raffl.

58:57

Maple Leafs odvolávají brankáře!

58:04

Wayne Simmonds se v předbrankovém prostoru dostal k teči nenápadného nahození od modré, tentokrát už si však Andersen dokázal poradit.

57:05

57:05 Sean COUTURIER - 3:2

57:05

Zápas plný zvratů pokračuje, tři minuty před koncem jde do vedení Philadelphia! SEAN COUTURIER dostal od Girouxe přesný pas do jízdy a poté prudkou střelou z levého kruhu překonal hostujícího brankáře. Asistence: Claude Giroux a Wayne Simmonds.

55:30

Dělovka Provorova od modré skončila bezpečně skryta v náruči Frederika Andersena.

53:10

Další ránu aktivního Konecnyho zblokoval Jake Gardiner, svěřenci Davea Hakstola teď hosty jasně přehrávají.

52:03

Od modré to nyní zkusil ještě Gostisbehere. Ani on si sice na Andersena nepřišel, po vyrovnávacím gólu Leiera jsou ale Flyers jasně lepším týmem.

51:09

Voráčkův tvrdý projektil z vrcholu pravého kruhu Frederik Andersen dokázal zlikvidovat a přerušil hru.

49:26

Důrazný Matt Martin se v předbrankovém prostoru probil až ke střele, s jeho bekhendem si ale Elliott poradil!

47:53

Zajcevův projektil byl zblokován, svěřenci Mikea Babcocka ale ještě zůstávají na puku.

46:31

Na konci protiakce Maple Leafs stál Nazem Kadri, jeho pokus z levého kruhu si ale Brian Elliott pohlídal.

45:39

Tečovaná střela Nolana Patricka Andersena nezaskočila, torontský gólman si bez potíží poradil.

4:2

Branky a nahrávky: 10. Giroux (Couturier), 46. Konecny (Hägg, Provorov), 58. Couturier (Giroux, Simmonds), 60. Laughton (M. Raffl) – 10. Marleau (Hyman, Hainsey), 37. J. van Riemsdyk (Rielly, Marner)

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Gudas – Giroux, Couturier, Simmonds – M. Raffl, Filppula, Voráček – Weal, Patrick, Weise – Leier, Laughton, Konecny.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Komarov, Kadri, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Hyman, Marleau, Co. Brown – M. Martin, D. Moore, Leivo.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Sericolo, Driscoll

09:21 PHI 1:0 Giroux (Couturier)
09:48 TOR 1:1 Marleau (Hyman, Hainsey)
10:40 TOR 2 R. Polák, sekání
36:11 PHI 2 Voráček, podražení
36:50 TOR 1:2 J. van Riemsdyk (Rielly, Marner)