20.11.2017, 02:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 2.46 3.79 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 08:12
Tři hvězdy utkání:
1. William Karlsson (VEG) 2+0
2. Cody Eakin (VEG) 1+1
1. Maxime Lagacé (VEG) 27 zák., 2 góly, 93,1%
Vegas Golden Knights vyhrávají sedmý domácí zápas v řadě, což se v této sezóně ještě žádnému týmu nepodařilo. O výhře Vegas rozhodla výrazně první třetina, kterou vyhráli 3:0.

59:50

Už se nic nestane.

59:20

Hosté hrají znovu bez brankáře.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase, domácí celek vede o dva góly.

58:58

58:58 Alex TUCH - 4:2

58:58

Golden Knights právě vstřelili branku!
Skvěle to udělal Cody Eakin, který vybojoval kotouč a přenechal ho spoluhráči. Tím byl ALEX TUCH, jehož střela zapadla přesně do prázdné branky. Asistence: Cody Eakin.

58:50

Hosté hrají v šesti.

58:22

Od modré čáry to zkoušel Jake Muzzin, ale minul.

57:46

Jake Muzzin se propracoval do zakončení, jeho ránu zablokoval domácí obětavě hrající William Karlsson,

57:20

Domácí fanoušci podporují hráče Vegas, ti stále vedou o gól, ale jsou pod tlakem soupeře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Jake Muzzin rychle po vhazování tečoval kotouč před branku, a tak tak dokázal domácí maskovaný muž zasáhnout.

56:20

Domácí celek špatně rozehrál, a tak se bude vhazovat před brankou Vegas. Drama vrcholí, domácí stále vedou o jeden gól.

55:56

Z dobré pozice vypálil Reilly Smith. S jeho pokusem si tak tak dokázal poradit brankář Darcy Kuemper.

55:34

Do bezpečí dostává kotouč domácí Nate Schmidt.

4:2

Branky a nahrávky: 1. W. Karlsson (R. Smith), 10. Eakin (Leipsic), 12. W. Karlsson (R. Smith), 59. Tuch (Eakin) – 29. Lewis (Iafallo), 52. Pearson (Kempe, Doughty)

Vegas Golden Knights: Lagacé (M. Subban) – Schmidt, Theodore, McNabb, Engelland, C. Miller, Hunt – Perron, Haula, Neal – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Leipsic, Eakin, Tuch – Carrier, Bellemare, Nosek.

Los Angeles Kings: Quick (12. Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, MacDermid, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Andreoff – Lewis, N. Shore, Toffoli – J. Jokinen, Dowd, Brodzinski.

Rozhodčí: Kowal, Rehman – MacPherson, Gibbons

Diváci: 18 211

00:55 VEG 1:0 W. Karlsson (R. Smith)
09:21 VEG 2:0 Eakin (Leipsic)
11:23 VEG 3:0 W. Karlsson (R. Smith)