konec (2:2, 1:0, 3:1)

19.11.2017, 17:00 • MSH Mladá Boleslav • 13. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 1.15 8.5 9.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších zápasů na shledanou! (18:54:52)
Je konec. Domácí florbalisté zvládli velmi vyrovnaný zápas a připisují si další tři body do tabulky! Ve třetí třetině se povedlo domácím odskočit do vedení 4:2, ale Brno pár minut před koncem snížilo na rozdíl jediné branky a zdramatizovalo závěr utkání. Boleslav poté pojistila svou výhru dvěma góly do prázdné branky.
Hráči utkání
Petr Koláčný (BNO)
Jiří Curney (MBL)
Dnešní utkání sledovalo 374 diváků.

59:32

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Lukáš Bauer předvedl nádherný výhoz a míček doletěl až před prázdnou branku, kde ho do sítě doklepl TOMÁŠ CHROUST. Asistence: Lukáš Bauer.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:20

Nedáš, dostaneš! Brno trefilo tyčku a mohlo vyrovnat, ale to se nepodařilo a míčku se ujmul TOMÁŠ CHROUST, který trefil přes celé hřiště prázdnou branku. Bez asistence.

57:38

Brno to zkouší v šesti!

57:26

Milan Tomašík zakončoval ze vzduchu, ale jeho pokus přeletěl branku.

57:10

Oddechový čas pro hosty.

57:10

Brno faulovalo na polovině hřiště a domácí budou mít volný úder.

56:32

Boleslav drží míček a snaží se uklidnit hru.

55:41

Bulldogs právě vstřelili branku!
Pozor! Brno snižuje a máme tu zápletku do koncovky dnešního utkání! DAVID COUFAL vystřelil podobně jako před pár minutami z pravé strany z otočky a tentokrát zamířil přesně na vzdálenější tyčku! Asistence: Artürs Jurševskis.

54:49

Milan Tomašík se pokusil vystřelit z otočky, ale jeho pokus minul branku.

54:09

Brno vybojovalo míček a může se pokusit o ohrožení domácího brankáře.

53:38

Domácí drží míček a kombinují na polovině Brna.

52:59

David Coufal vystřelil z otočky a Bauer měl co dělat, aby tenhle míček chytil.

52:19

Tadeáš Chroust vystřelil od levého mantinelu mezi nohy Mazánka, ale ten stihl včas pokrýt všechny mezery a míček chytil.

6:3

Branky a nahrávky: 4. Gruber (Pluhař), 12. Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 29. Zakonov (Řehoř), 41. Natov (Curney), 59. Tomáš Chroust, 60. Tomáš Chroust (Bauer) – 7. Juhaňák (Coufal), 11. Ondráček (Nonn), 56. Coufal (Jurševskis)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Novák, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.

Bulldogs Brno: Mazánek (Kuhn) – Sládeček, Bauer, Kladivo, Žižka, Nonn – Mráz, Kadlec, Lorenc – Coufal, Juhaňák, Pešák – Černoch, Koláčný, Ondráček – Jurševskis, Michálek, Grlický.

Rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek