ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Vítkovice Ridera – VHK ROBE Vsetín

3:1

konec (3:0, 0:1, 0:0)

19.11.2017, 13:00 • Multifunkční hala Vítkovice, Ostrava • 16. kolo • Info o změnách stavu (Igor Mainka (@igor_mainka))

Konec zápasu. (15:03:30)

58:58

Richard Liss je vyloučen za hru se zlomenou holí. Vsetínské naděje na bodový zisk tím končí.

49:02

Vítkovice přežily dlouhé oslabení a nyní už jsou kompletní.

47:25

Vítkovice jsou ve čtyřech.

47:02

Vítkovice jdou na 20 sekund do tří. Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Cubo za krosček.

45:22

Vsetín si zahraje druhou přesilovku po vyloučení Josefa Krejsy na dvě minuty za podražení.

40:01

40:00

26:43

Vsetín právě vstřelil branku!
Pár vteřin po skončení vsetínské přesilovky se hosté přece jen prosadili. TOMÁŠ CALABA zužitkoval Fenclovu přihrávku a vstřelil úvodní gól svého týmu. Asistence: Jan Fencl – 3:1.

24:34

První vyloučení na straně Vítkovic. Dvouminutový trest si odpyká Martin Kubík za podražení.

20:01

20:00

18:21

Vítkovice právě vstřelily branku!
JOSEF KREJSA si se Schauerem vyměnili role a prvně jmenovaný zvýšuje skóre Vítkovic na 3:0. Asistence: Jan Schauer.

14:19

Domácí vedou už o dvě branky. JAN SCHAUER využil asistencí Samuela Rajčana a Josefa Krejsy a podruhé dostal puk za záda brankáře Geidla!

11:50

Vsetín se první početní nevýhodě ubránil a je kompletní.

09:48

Vsetín bude hrát ve čtyřech. Ondřej Navrátil inkasoval dvouminutový trest za podražení.

07:51

Ostravané se jako první dostávají do vedení! DAVID PASTOR pokořil brankáře Geidla! Asistence: Michal Bystroň, Jakub Gebauer – 1:0.

00:01

3:1

Branky a nahrávky: 8. Pastor (Bystroň, Gebauer), 15. Schauer (Rajčan, Krejsa), 19. Krejsa (Schauer) – 27. Calaba (Fencl)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havel, Smolka (A), Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Kotásek, Ivan (A), Krejsa, Schauer, Pastor, Krška (C), Rajčan, Kubík.

VHK ROBE Vsetín: Geidl (Křenek) – Liss, Houser (A), Kunst (C), Sviták, Sovjáková, Navrátil – Bednařík, Cypris, Babeliak, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Fencl, Turek, Čajanová.

Rozhodčí: Hykel – Doleček, Holibka.

07:51 VIT 1:0 Pastor (Bystroň, Gebauer)
09:48 VSE 2 Navrátil, podražení
14:19 VIT 2:0 Schauer (Rajčan, Krejsa)
18:21 VIT 3:0 Krejsa (Schauer)
24:34 VIT 2 Kubík, podražení