3:4

po prodl. (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)

19.11.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek

Tipsport: 2.83 3.71 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto dramatickém zápasu vyhrává hostující celek v prodloužení. Vancouver před třetí třetinou vedl 3:2, ale Blues dokázali vyrovnat, postaral se o to Joel Edmundson. V prodloužení rozhodl Brayden Schenn. Spokojenější tak jsou hosté. (06:52:03)

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, hostující celek vyhrává tento zápas. Do šance se dostal BRAYDEN SCHENN, který udělal kličku na osu hrací plochy a střelou zápěstím překonal brankáře soupeře. Asistence: Jaden Schwartz a Vince Dunn.

62:34

Blues mají více ze hry.

62:25

Vince Dunn vyzkoušel pozornost domácího brankáře.

62:00

Sven Bärtschi se dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

61:55

Colton Parayko se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář Anders Nilsson.

61:17

Hosté špatně rozehráli, je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Blues.

60:51

Brandon Sutter dostal hru do útočného pásma, Loui Eriksson neměl mnoho prostoru pro zakončení, výborně hrál Vladimír Sobotka.

60:24

Paul Stastny se dostal nadvakrát do zakončení. Ani jeden jeho pokus ale nepřekonal brankáře Vancouveru.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku, prosadili se hosté, a tak je stav zápasu vyrovnaný, proto se bude prodlužovat.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26

Anders Nilsson drží své spoluhráče, dobře vypálil Brayden Schenn.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Boeser (Bärtschi, Horvat), 26. M. Granlund (Eriksson, Biega), 31. Bärtschi (Eriksson, Vanek) – 19. Parayko (Stastny, Upshall), 34. Sobotka (Stastny, Dunn), 45. Edmundson (Stastny, Pietrangelo), 63. B. Schenn (Schwartz, Dunn)

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Edler, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Virtanen – Vanek, Gagner, Eriksson – M. Granlund, B. Sutter, Dorsett.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Edmundson, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, Steen, Tarasenko – Sobotka, Stastny, B. Schenn – Pääjärvi, Sundqvist, Jaškin – Thorburn, Upshall, Brodziak.

Rozhodčí: Watson, Hanson – Knorr, Gibbs

Diváci: 18 865

11:44 VAN 1:0 Boeser (Bärtschi, Horvat)
12:33 STL 2 Sobotka, držení protihráče
18:34 STL 1:1 Parayko (Stastny, Upshall)
24:17 VAN 2 B. Hutton, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
25:23 VAN 2:1 M. Granlund (Eriksson, Biega)