5:2

konec (1:0, 3:2, 1:0)

22.08.2019, 17:00 • ŠKOENERGO aréna • Adéla Kvapilová

Děkujeme za pozornost a příště napočtenou! (19:15:52)
V poslední třetině k zdramatizování nedošlo. Hostům se i přes snahu nepodařilo překonat Šatného. Posledních pár minut zkusili hru bez brankáře, která se pro ně stala osudnou. Bruslaři tak navýšili své vedení na 5:2 a připisují si další výhru v přípravných zápasech.

59:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Risk se německým juniorům nevyplatil, do prádné brány nakonec dopravil puk MATĚJ HOUŠKA. Bez asistence.

59:07

Domácí sahali po páté brance, alee nepodařilo se jim dostat kotouč do brádné brány.

58:54

Hosté okusí hru bez brankáře.

58:54

Oddechový čas pro hosty.

58:39

Bondarenko se natahoval po snížení, ale na Šatného beton nevyzrál.

58:01

Hra se přesouvá před německého gólmana.

56:59

Kombinace německých juniorů vede pouze k zakázanému uvolnění.

55:54

Po vhazování před Viereggem se Drážďany snaží dostat do útoku, ale marně. Kotouče se ujímají domácí.

55:33

Moucha stratil rukavici a spěchá na střídačku.

54:59

Vladislav Houška se snažil překvapit kličkou německého brankáře, ten ale kryje.

54:46

Po zásahu pukem zůstává ležet na zemi Moravčík.

54:30

Domácí u puku, dostávají se do útočného pásma.

52:52

Domácím se nezdařila přihrávka, ke kotouči se dostaly Drážďany. Šanci ale nevyužily.

52:25

Bruslaři drží útočné pásmo, ale ke střele se nedostali.

51:49

Hostům se stále nedaří osvobodit se.

51:00

Šímova střela zápěstím rozezněla brankovou tyčku.

5:2

Branky a nahrávky: 18. Dotter, 27. Petržilka (Dudycha), 30. Dotter (Sýkora, Moravčík), 38. Dudycha (Vacík, V.), 60. M. – 31. Klein (Bondarenko), 33. Klein (Kiss)

BK Mladá Boleslav jun.: Šatný (Zeithaml) – Dotter, Filip, Houška M., Sýkora, Vacík, Dudycha, Přenosil (C), Rudolph – Vasilev, Závora, Moravčík – Petriska, Schulz, Moucha – Petržilka, Simon, Houška V. – Šíma, Hašlar, Puczek

Dresdner Eislöwen: Vieregge (Bondarenko) – Quade, Rausendorf, Feige, Weigand, Kase, Riedl, Schneider, Rebizov, Flade, Böttner, Schander, Schönfeld, Mrázek, Kiss, Denner, Beryak, Klein, Münzberg

Rozhodčí: Prokop – Mašek, Karlik

10:55 MBJ 2 Petriska, vysoká hůl
14:27 MBJ 2 Filip, podrážení
17:58 MBJ 1:0 Dotter
26:32 MBJ 2:0 Petržilka (Dudycha)
28:34 DRE 2 Mrázek, faul kolenem