3:1

konec (0:1)

22.08.2019, 21:00 • RCDE Stadium, Barcelona • Play-off • Milan Huppert

Tipsport: 1.46 4.59 7.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou utkání čtvrtého předkola Evropské ligy, v němž Espanyol potvrdil roli favorita a ukrajinskou Zorju na domácím hřišti porazil 3:1. První poločas ale patřil hostům, kteří se v 38. minutě dokonce dostali do vedení, když dobře provedený brejk zužitkoval Vladyslav Kočergin. Espanyol našel odpověď až v 58. minutě, to se hlavičkou z bezprostřední blízkosti prosadil Facundo Ferreyra. Obrat mohl být dokonán v 76. minutě, Granero ovšem penaltu neproměnil. Nemusel ale smutnit, neboť o tři minuty později se prosadil po parádním pasu Dardera pravý bek Javi López. A za malý okamžik bylo ještě veseleji, na konečných 3:1 upravil precizně umístěnou technickou ranou střídající Matías Vargas. Španělský celek tak nakonec půjde do odvety s komfortním náskokem, ačkoli to tak po dlouhou dobu vůbec nevypadalo.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (23:01:09)

90+4

90+3

Poslední šanci utkání se pokusil založit dlouhým nákopem Ledněv, míč si však stáhl pro sebe nikým neatakovaný Marmol.

90+2

V posledních minutách španělský tým polevil směrem dopředu, spokojí se s dvoubrankovým vítězstvím.

90+1

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Dmytro Ivanisenia, přichází Levan Arveladze.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89

Míče si alespoň na malou chvíli užil i Diego López, jenž je v druhé půle skoro bez práce. Nyní sebral zkažený centr Ledněva.

88

Povedený centr Sáncheze si našel Vargas, Argentinec ale hlavičkoval přímo do rukavic připraveného Ševčenka.

87

Z levé strany si navedl balón na střelu stoper Caleto. Nepovedenou ranou pouze ukázal, že zakončování rozhodně není v jeho popisu práce.

86

Po dlouhé době se k míči dostala i Zorha, ovšem dlouhý pas Tymčyka nechal Sánchez doběhnout do autu.

85

Espanyol se žene za dalšími brankami. Na hranici penalty se už už chystal k zakončení Wu Lei, nedokázal si ale dobže zpracovat balón.

84

Sebevědomí hostujících fotbalistů kleslo na bod mrazu. Hráči Zorji v posledních minutách vůbec nestíhají zběsilému tempu soupeře.

83

V táboře domácích je rázem skvělá nálada. Kdo by to byl před maloým okamžikem řekl, v době kdy Granero za nerozhodného stavu neproměnil penaltu.

81

81. Matías VARGAS - 3:1

81

Espanyol právě vstřelil branku!
Druhý úder během dvou minut! MATÍAS VARGAS do vápna obržel nahrávku od Wu Leie. Argentinec vzápětí udělal kličku do protipohybu obránce a technickou ranou na zadní tyč trefil náramně pravý horní roh, brankář se za míčem pouze ohlédl.

80

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Joel Abu Hanna, přichází Maksym Bilyj.

79

79. Javi LÓPEZ - 2:1

79

Obrat Espanyolu je na světě! Darder parádním pasem našel za obranu nabíhajícího JAVIHO LÓPEZE, jenž měl dost času namířit propálit tentokráte bezmocného Ševčenka.