Mexiko – Kuba

7:0

konec (4:0)

16.06.2019, 04:00 • Skupina A • Jan Prošek

Uriel Antuna vstřelil hattrick, díky kterému pomohl Mexiku vyhrát v tomto zápase nad Kubou 7:0. Kubánští fotbalisté na branku nevypálili, jedinou výraznější ránu zastavila ve druhém poločase branková konstrukce. (05:57:31)
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 15:0. Střely mimo: 13:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 10:10.

90+1

90

Obrana Kuby si dokázala poradit s aktivní hrou soupeře jen za cenu dalšího rohového kopu.

90

Rohový kop pro tým vedený jako domácí.

89

Dostáváme se do finální fáze hry zápasu, Mexiko míří za vysokou jednoznačnou výhrou.

88

Kubánští fotbalisté rozehrávali rohový kop, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázali.

87

Střídání v týmu Kuba: ze hřiště odchází Karel Espino, přichází Alejandro Portal.

87

Sandy Sánchez vytáhl další dobrý zákrok proti střele soupeře z bezprostřední blízkosti.

86

Luis Rodríguez se svými spoluhráči vede další útočnou akci svého celku, Kubě se tento zápas vůbec nepovedl a bude na něj muset zapomenout.

84

Fotbalisté v tmavých dresech kombinují na polovině soupeře, Néstor Araujo a Diego Reyes si vyměňují míč.

83

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase i zápase. Mexiko od první do současné minuty hraje lépe, má převahu. Kuba svou jedinou velkou šanci zatím neproměnila, trefila štangli.

80

80. Uriel ANTUNA - 7:0

80

Mexiko právě vstřelilo branku!
Carlos Rodríguez vyslal parádní ránu, brankář Sandy Sánchez se natáhl, a tak dokázal balon vyrazit. Míč získal zcela volný URIEL ANTUNA, který dokonal hattrick.

78

Mexiko pokračuje v aktivní hře, tým Kuby se musí bránit aktivní hře soupeře. Další výraznou šanci kryje brankář Sandy Sánchez.

77

Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Carlos Salcedo, přichází César Montes.

76

Arichel Hernández zakončoval snad první výraznější šanci Kuby, jeho projektil se od břevna odrazil nad.

74

74. Alexis VEGA - 6:0

74

Mexiko dává další branku a vede 6:0. Po krásné přihrávce Antuny se prosazuje ránou do prázdné branky obranou nepokrytý ALEXIS VEGA. Asistence: Uriel Antuna.

7:0

konec (4:0)

Branky: 3. Antuna, 31. Jiménez (Guardado), 38. D. Reyes, 44. Antuna (Jiménez), 65. Jiménez (C. Rodríguez), 74. Vega (Antuna), 80. Antuna

Karty:   39. Morris (CUB)

Mexiko: Ochoa – L. Rodríguez, N. Araujo, Salcedo (77. C. Montes), Gallardo – C. Rodríguez, D. Reyes, Guardado – Alvarado (65. O. Pineda), Jiménez (72. Vega), Antuna.
Náhradníci: González, Orozco – E. Álvarez, J. dos Santos, É Gutiérrez, C. Montes, L. Montes, H. Moreno, Navarro, O. Pineda, Vega.

Kuba: S. Sánchez – López, Morejón (57. Luís), Piedra, Baquero – Abreu, Hernández, Espino (87. Portal), Martínez – Morris (65. Álvarez), Paradela.
Náhradníci: Johnston, Pozo – Álvarez, Caballero, Kindelán, Luís, Pérez, Portal, M. Reyes, Rizo, Rodríguez.