Generali play off Tipsport extraligy

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

2:3

po prodl. (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1) Stav série: 1:1

19.03.2019, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Čtvrtfinále • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.4 6.2 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek z plzeňské Home Monitoring Arény vše, hezký zbytek večera. U dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (19:47:21)
Olomouc předvedla ve třetí třetině výtečný výkon, po zásluze srovnala, a v prodloužení dokonala výborný obrat! Šťastným gólem rozhodl svou druhou trefou Miroslav Holec, který dnes poprvé naskočil do čtvrtfinálové série. Kohouti tak pojedou z Plzně spokojeni. Ačkoliv skóre po dvou duelech zní 10:4 pro Škodovku, stav série je nerozhodný 1:1 a už je jisté, že se soupeři střetnou v pátém zápase opět zde, v Home Monitoring Aréně, v úterý.

Střely na branku v prodloužení (celkem): 0:1 (37:40).

Olomouc právě vstřelila branku!
Gól z ničeho nic, ale tak to v prodloužení bývá, a Mora slaví výhru! Kotouč nahozený Burianem z levé strany proskákal k Frodlovi, který ho vyrazil před sebe, kde byl osamocený MIROSLAV HOLEC! Ten měl skutečně jednoduchou práci, doklepl puk do sítě a může slavit. Bez asistence.

61:41

Mora se ubránila, ale jen odevzdala kotouč zpět Západočechům.

61:02

Škoda rozehrává zpoza vlastní branky, Olomouc napadá.

60:18

Kotouč nepříjemně vyplaval před Konrádem, ale ten si poradil. Gulaš se k puku nedostal.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 19:39.
Jelikož základní část duel nerozhodla, následovat bude dvacetiminutové prodloužení pět na pět s náhlou smrtí! Pokud v něm gól nepadne, na řadu přicházejí samostatné nájezdy.
Olomouc ve třetí části ukázala, že se s Plzní dá hrát! Byla aktivnější a dokázala smazat dvoubrankové manko. Nejprve se povedenou střelou prezentoval Miroslav Holec. Indiáni hráli až moc profesorky a chtěli utkání dohrát za stavu 2:1. To se jim dlouho dařilo, Mora však srovnala až při hře bez gólmana, když druhý gól v sérii vsítil z dorážky Aleš Jergl. Následovat tak bude prodloužení!

Střely na branku ve třetí třetině (celkem): 8:15 (36:39).

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Kracík ještě krouží v útočné třetině.

59:11

Kovářův projektil na druhé straně zneškodnil Konrád vyrážečkou.

58:54

Mora pokračuje v tlaku i po gólů, Knotkova střela končí vedle pravé tyčky.

58:16

58:16 Aleš JERGL - 2:2

58:16

Jakub Pour trefil při vyhození smolně jen rozhodčího, Kohouti se v útočném pásmu usadili a využívají power-play! Frodl jen vyrazil nahození Škůrka z pravé strany a volný ALEŠ JERGL doklepl kotouč do sítě, plzeňský gólman se natahoval marně. Olomouc tak srovnává na 2:2! Asistence: David Škůrek.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Pour (Jan Kovář, Gulaš), 12. Pulpán (Vráblík) – 44. Holec (Kolouch, Škůrek), 59. Jergl (Škůrek), 63. Holec

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Moravčík, Jones, Allen, Čerešňák, Pulpán, Vráblík, Preisinger – Pour, Jan Kovář (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – V. Němec, Kracík, Indrák (A) – D. Kindl, Nedorost, Stach.

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), J. Galvas, Švrček, Dujsík, Matai – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Strapáč, Irgl – Laš, Nahodil, Skladaný – J. Káňa, Kolouch, Holec.

Rozhodčí: Pešina, Bejček – Kis, Lučan