Vítkovice – Mountfield HK 3:2
17:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 4. Š. Stránský (P. Zdráhal), 6. Schleiss (O. Roman), rozh. náj. Š. Stránský – 7. Perret (Klíma), 17. Smoleňák (Koukal, Jergl)
Zlín – Mladá Boleslav 4:0
17:40, konec
Branky a nahrávky: 6. Claireaux (Köhler), 8. Claireaux (Honejsek), 30. Dufek (Fryšara, Popelka), 39. Jeglič (Šlahař, Freibergs)
Kladno – Litvínov 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Jágr (Réway, Austin), 53. Stach – 27. Jánošík (Válek, Štich), 27. Myšák (Kašpar, Gerhát), 62. Petružálek
Olomouc – Sparta 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Tomášek (Buchtele), 28. Tomášek, 33. Řepík (Tomášek, Smejkal), 49. Sukeľ (Kudrna)
Liberec – K. Vary 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Flek (Gríger, T. Rachůnek), 38. Gríger (Šenkeřík, Flek), 45. Gríger (Flek, T. Rachůnek), 60. T. Mikúš
Kometa Brno – Pardubice 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kucsera (Zaťovič, O. Němec), 11. Svačina (Plekanec, Jenyš), 18. Pyrochta (Hruška), 32. Orsava (Zaťovič, P. Holík), 49. Zaťovič (Orsava, O. Němec) – 53. Tybor (J. Kolář, R. Kousal)
NY Islanders – Arizona 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Brassard (Pulock, B. Nelson), 35. Jo. Bailey (Leddy, B. Nelson), 48. Lee (Jo. Bailey, D. Toews), 60. Mayfield (Boychuk) – 11. Grabner (Chychrun), 59. Garland (Chychrun, Kessel)
NY Rangers – Buffalo 6:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Panarin, 15. B. Howden (Fast, Lemieux), 20. R. Strome (Skjei, DeAngelo), 34. DeAngelo (Bučněvič, Skjei), 48. R. Strome (B. Howden), 59. Kreider (Fox, Fast) – 25. Scandella, 40. Sobotka (Okposo, Ma. Johansson)
Columbus – Carolina 4:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Texier (Bemström, Riley Nash), 33. R. Murray (Jenner, D. Savard), 38. Milano (D. Savard, R. Murray), 64. Atkinson (Dubois, S. Jones) – 5. D. Hamilton (Foegele, Slavin), 12. Dzingel (Nečas), 13. Aho (Pesce, Wallmark)
Montreal – San Jose 2:4
01:10, konec
Branky a nahrávky: 17. Cousins (N. Thompson), 40. Armia (Domi, S. Weber) – 20. E. Kane (Couture, Hertl), 25. E. Kane (Hertl, Burns), 29. Labanc (Hertl, E. Karlsson), 40. M. Karlsson (J. Thornton, Marleau)
St. Louis – Los Angeles 5:2
02:08, konec
Branky a nahrávky: 19. Dunn (Schwartz, Parayko), 31. Pietrangelo (Perron, R. O'Reilly), 32. Thomas (Sanford, Bozak), 48. B. Schenn (Schwartz, Parayko), 60. B. Schenn (Steen) – 15. J. Carter (Lizotte, Doughty), 24. Iafallo (Walker, Kopitar)
Nashville – Minnesota 4:0
02:10, konec
Branky a nahrávky: 21. Salomäki (Sissons, Josi), 40. Järnkrok (Arvidsson, Johansen), 47. C. Smith (Bonino, Grimaldi), 57. Sissons (Ekholm)
Chicago – Philadelphia 1:4
02:30, konec
Branky a nahrávky: 41. Saad (A. Shaw, Dach) – 14. Lindblom (Konecny), 21. Giroux (Sanheim, J. van Riemsdyk), 46. K. Hayes (Laughton, Farabee), 57. J. van Riemsdyk
Dallas – Anaheim 2:1
02:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Gurjanov (Cogliano, Heiskanen), 18. Gurjanov (Fedun, Oleksiak) – 25. Comtois (N. Ritchie, Steel)
Calgary – Florida 6:5
03:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 12. Czarnik (Brodie, Lucic), 32. Tkachuk (Frolík, Brodie), 41. Tkachuk (Frolík, Giordano), 46. Giordano (E. Lindholm, Monahan), 58. S. Bennett (Mangiapane), rozh. náj. Monahan – 25. Huberdeau (Barkov), 36. Weegar (Barkov), 47. Brown (Yandle, Barkov), 49. Dadonov (Huberdeau, Barkov), 55. Pysyk (Vatrano, Malgin)
Edmonton – Washington 4:3
03:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Nurse (Draisaitl, Kassian), 45. Draisaitl (McDavid, Kassian), 59. McDavid (Neal, Chiasson), 62. Draisaitl (McDavid) – 26. J. Vrána, 27. Ovečkin (Siegenthaler, Carlson), 34. Ovečkin (T. Wilson, J. Vrána)
Poruba – Vsetín 4:6
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Barčák (Benka-Rybár), 11. Anlauf, 11. Stodůlka (Brodek, Žídek), 16. Morávek (Pavlík) – 23. Klímek (Ondračka), 24. Pospíšil (Frimel, Pernický), 38. Hilšer (TS), 41. Hilšer (Vavřík), 42. Vašenka (Frymel, Liss), 60. Hilšer (Vašenka, Vavřík)
Havířov – Warriors Brno 3:1
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Juhász (Pavelek), 10. Juhász (Byčkov), 46. Hudeček (Pindel, Ivaščenko) – 15. Del Favero (Antoňů)
Přerov – Litomyšl 3:2
18:00, po s.n. (2:1) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 37. Gréč (Dobša, Hradil), 42. Hradil (Zmeškal), rozh. náj. Borot – 39. Jakubec (Hricuš, Sajdl), 53. Jakubec (Voříšek, Večeřa)
Kobra – Havlíčkův Brod 4:3
18:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 19. Ksandr (Mucha, Pelant), 33. Káninský (Šálek), 48. Sup (Mucha), 52. Ženíšek (Káninský, Janiurek) – 4. Vacík (Trupl), 33. Musil (Cachnín), 40. Pejchal (Cachnín)
Chrudim – Ústí n/L 5:4
20:00, po s.n. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 29. Langr (Formánek, Heligr), 35. Hledík (Prýl), 36. Hledík (Obr), 60. Hledík (Obr), rozh. náj. Prýl – 4. Brandner (Šindelář), 12. Tot, 14. Brandner (Gottfried, Šindelář), 38. Šešina (Macel)
Žďár n/S – Kralupy n. Vltavou 1:3
20:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 24. Čermák (Jindra) – 1. Litera (Bradáček), 8. Litera, 60. Pejchal (Januška, Kučera)
Vladivostok – Soči 1:3
11:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Miščenko (V. Strelcov, Konnov) – 18. Šmeljov (Krikunov, Pogorišnyj), 23. Archipov (A. Petrov, Tomilin), 60. Krikunov (Kaletnik)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 0:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Běreglazov, 37. Kozun (Rasmussen), 56. Potěchin (Matuškin, Kozun)
Minsk – Riga 1:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kovyršin (An. Stěpanov, Gragnani) – 15. Darzinš (Bartulis, McMillan), 38. Berzinš
Omsk – Kunlun 0:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Fram (Werek), 33. T. Murphy (Bondra), 48. Fram (Bondra, Cracknell)
EC-KAC – Znojmo 4:3
19:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Haudum (Comrie, Koch), 20. Koch (Kozek, Neal), 35. Bischofberger, 60. Ganahl (Bischofsberger, Hundertpfund) – 5. Luciani (Bořuta, Svoboda), 29. Oščádal, 44. Matuš (Sedlák, Češík)
Lipt. Mikuláš – Nitra 2:1
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 51. Petran, 63. Huna (Petran, Uhrík) – 56. Buček (Kollár, Lušňák)
Michalovce – Miskolc 2:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Linet (Hvila, Zekucia), 40. Linet (Hvila, Safaraleyev) – 41. Beach (Vas), 48. Vandane (Harrison, Beauviller), 61. Reszegh (Vandane)
Zvolen – Detva 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Trotter (Corrin) – 6. Gachulinec, 20. Šišovský (Sýkora, Zuzin), 27. Šišovský (Sýkora), 37. Zuzin (Šišovský), 57. Čacho
Trenčín – Košice 3:4
18:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 34. Štach (Mikyska, Valach), 58. Sojčík (Mikyska, McCormack), 59. Sádecký (Sojčík, McCormack) – 26. Bezúch (Chovan), 44. Klhufek (Skokan), 45. Majdan (Haščák, Chovan), rozh. náj. Skokan
Nové Zámky – HC Slovan 1:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Štumpf (Múčka, Hatala) – 20. Matoušek (Meszároš, Zigo), 26. Šedivý (Abdul, Meszároš), 29. Miklík (Matoušek), 35. Pance (Miklík, Bačik), 37. Pance (Meszároš, Miklík)
MAC Budapešť – Poprad 7:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Orban (Macaulay), 13. Garát (Langkow, Bodó), 26. Szigeti (Langkow, McNally), 29. Klempa (Pitt, Strech), 49. Bodó (McNally, Carlisle), 54. Strech (Carlisle), 59. Klempa (Sorfon) – 9. Leclerc (Takáč, Erving), 14. Mlynarovič (Handlovský, Česánek), 31. Paločko (Svitana, Králik)
Pov. Bystrica – Martin 2:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Dmitriev (Drevenák, Niník), 53. Cíger – 8. Langhammer (Nauš, Melcher), 20. Brezniak (Poliaček, Oravec), 26. Poliaček (Brezniak, Šimon), 28. Videlka (Rusina, Šimon), 29. Melcher (Nauš), 46. Themár (Brezniak, Murček), 51. Poliaček (Murček, Matejka), 60. Paulíny (Rudzan)
Topoľčany – Skalica 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Lantoš (Hřebíček), 56. Pätoprstý (Tomčák, Hřebíček), 65. Kluka (Kováčik, Bystričan) – 18. Šmída (Horváth), 43. Okoličány (Škápik)
Dubnica – Trnava 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Kristín (Košecký, Chatrnúch), 16. Hudák, 27. Bagin (Kokavec, Ďuriš), 32. Hefka (Ďurina, Hudák), 51. Kokavec (Kanaet, Nemček) – 4. Kamenický (Klein, Burian), 35. Klučiar (Jurák, Vidovič), 39. Vidovič (Kamenický, Hrbáčik), 49. Jurák (Mrázik, Bobál)
Žilina – Levice 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Ondruš (Rehák Dominik), 34. Chlepčok (Markovič, Minárik), 58. Dubeň
Bratislava Capitals – Spišská N. Ves 6:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Surovka (Martinelli, Kalináč), 10. Hudec (Martinelli, Varga Róbert), 25. Slovák (Vašaš), 31. Juriga (Kalináč, Hudec), 48. Vašaš (Slovák, Holovič), 59. Smolka (Šalka, Danišovský)
Pubec Plzeň – Město Zbiroh 5:5
18:30, konec
Rapid Plzeň – S.O.S. Žízeň Chotěšov 4:1
19:15, konec
SK Karviná – Orlová 1:3
17:00, konec
SK Karviná – Orlová 4:9
15:15, konec
Tachov – Klášterec nO 6:3
17:15, konec