Menu

Hokej »

Turnaj čtyř (U20)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Moilanen (Engberg), 29. Nyman (Heponiemi), 34. Nyman (Honka), 38. Klemetti (Nordgren, Laaksonen), 60. Virtanen (Moilanen) – 5. Iv.Morozov, 50. Podkozlin (Morozov), 56. Zajcev (Usmanov)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Rousek (Galvas, Machala), 28. Zelingr (Plášek), 40. Teplý (Pour, Rousek), 44. Navrátil (Dvořák), 52. Dvořák (Mikyska, Navrátil) – 60. Fagemo (Hedberg, Ersson)

Reprezentace do 19 let

17:00, konec

Branky a nahrávky: 55. Šik (Przbyla), 60. Przybyla (Šik)

Turnaj pěti (U18)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 57. Salzgeber (Fuss) – 15. Hughes (Zegras, Caufield), 26. Caufield (Zegras, Hughes), 28. Caufield (Hughes, Warren), 33. Thrun (Gildon, Hughes), 50. Zegras (Vlasic, Hughes), 51. Caufield (Hughes, Zegras), 53. Rolston (Moynihan), 56. Zegras (Warren)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Gunler (Hedström, Johansson) – 13. Hatakka (Simontaival), 19. Puistola (Tuomisto, Holtinkoski), 23. Simontaival (Loponen, Taponen), 49. Pärssinen (Tieksola, Tuomisto)

World U17 Hockey Challenge

17:00, konec

Branky a nahrávky: 59. Sanderson – 44. Gut (Myšák, Baláž), 56. Myšák

Reprezentace do 16 let

17:30, konec

Branky a nahrávky: 10. Ramik (Marcel), 13. Soukup (Marha), 17. Ryšavý (Menšík), 53. Ticháček – 43. Nicolet (Cantin), 52. Biasca (Robin)

Euro Hockey Tour (ženy)

14:15, konec

Branky a nahrávky: 33. Sosinová (Šibanovová, Batalovová), 38. Sosinová (Kadirovová, Šochinová), 39. Timofejevová (Pavlovová, Smolinová), 49. Dergačovová (Šochinová), 55. Štarjovová (Pirogovová, Dergačovová), 59. Dergačovová (Sosinová) – 8. Křížová, 22. Pejzlová (Kosinová, Patočková)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Grzelcyk (Krejčí, DeBrusk), 21. Bergeron (Krug), 29. DeBrusk (Krejčí, Nordström), 38. DeBrusk (Krug, Marchand), 54. Heinen (Grzelcyk, Krejčí) – 3. Horvat, 28. Eriksson (Gudbranson, M. Granlund), 29. B. Hutton (Horvat, Goldobin), 34. Eriksson (B. Hutton, Leipsic), 35. Roussel (M. Granlund, Del Zotto), 40. Gudbranson (Horvat, Eriksson), 50. Horvat, 52. Virtanen (Goldobin, Pettersson)

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 2. Konecny (Giroux, Couturier), 6. Laughton (Lehterä), 43. Laughton (Weise, Lindblom), 58. Weise (Gostisbehere), 62. Gostisbehere (Voráček, Giroux) – 9. Ekman-Larsson (Galchenyuk, Keller), 22. Richardson (Grabner, Hinostroza), 27. Stepan, 27. Grabner (Ekman-Larsson)

01:10, konec

Branky a nahrávky: 27. Dadonov (Barkov, Hoffman), 29. Bjugstad (Kiselevič), 44. Huberdeau (Trocheck, Yandle), 60. Sceviour (Trocheck, Hoffman) – 41. Draisaitl (McDavid)

01:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 10. Drouin (Domi, A. Shaw), 15. Peca (Deslauriers, Reilly), 17. A. Shaw (Domi, Drouin), 31. Tatar (Domi, Mete), 39. Deslauriers (Peca) – 7. Sobotka (Rodrigues, S. Reinhart), 15. Sobotka (Rodrigues, S. Reinhart), 16. Sheary (Mittelstadt, Scandella), 26. Skinner (Eichel), 43. Skinner (Eichel), 62. Ristolainen

01:30, konec

Branky a nahrávky: 38. Duchene (Chabot, Mark Stone), 47. Dzingel (Borowiecki, Tierney), 49. Chabot – 16. Marchessault (C. Miller, Tuch), 20. Theodore (W. Karlsson, Hunt), 38. Holden (Eakin, Tuch), 50. Carrier (Bellemare, Reaves), 52. Bellemare

01:30, konec

Branky a nahrávky: 26. Joseph (Killorn, Strålman), 32. J. T. Miller (Sergačjov, Stamkos), 59. T. Johnson (Kučerov, Gourde), 60. Stamkos (J. T. Miller, McDonagh) – 4. Jo. Bailey (B. Nelson), 49. Jo. Bailey (Pelech, Barzal)

02:30, konec

Branky a nahrávky: 9. D. Shore (Seguin, Ničuškin), 27. Seguin, 28. G. Smith (Dickinson, Heiskanen), 55. D. Shore (Heatherington, Comeau) – 15. Meier (Labanc, Couture), 32. Pavelski (Burns, J. Thornton), 48. E. Kane (Burns, Suomela)

02:38, konec

Branky a nahrávky: 25. P. Kane (Anisimov, E. Gustafsson), 31. Kämpf (Saad, Rutta), 44. Schmaltz (Seabrook, P. Kane) – 5. Svečnikov (Martinook, Wallmark), 10. Slavin (Williams, Wallmark), 16. Di Giuseppe (B. McGinn, Faulk), 22. de Haan (Aho, T. Teräväinen)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Muzzin (Martinez) – 15. Niederreiter (Parise, M. Koivu), 35. Parise (M. Koivu), 60. Mikael Granlund (M. Koivu)

1. liga (SR)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Ďurina (Drevenák, Zlocha), 10. Németh (Mokrohajsky, Koleda), 49. Koleda (Németh, Trška), 55. Cíger (Ligas) – 19. Zwick

Krajská liga: Plzeňský kraj

19:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Račanský (Kala, Šafařík), 48. Novotný, 49. Šafařík (Račanský), 51. Truhlář (Šafařík) – 28. Potůček (Ruprecht, Samek), 38. Potůček (Jakubec), 40. Dobrý (Komanec), 41. Dobrý (Urbánek), 46. Ruprecht (Tyll, Samek), 58. Dobrý