22.08.2019, 21:00 • Stadio Olimpico di Torino, Turín • Play-off • Vojtěch Olšr

Tipsport: 2.57 3.1 3.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:01:12)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:14.
Na Olympijském stadionu v Turíně jsme sledovali vpravdě vyrovnanou podívanou. V prvním dějství měli šance obě mužstva, až dvě minuty před přestávkou však otevřel skóre vlastním gólem Bremer. Do konce zápasu ještě na výsledkové tabuli přibyly další čtyři branky, po nichž se skóre zastavilo na stavu 2:3 pro hostující Wolverhampton. Ten tedy jede po dechberoucí přestřelce zpět na Ostrovy v podstatně lepší pozici.

90+4

90+3

Domácí mančaft se ještě snaží vstřelit vyrovnávací branku, vypadá to však, že na otočku dostane dostatek času až v odvetě.

90

Začíná čtyřminutové nastavení.

90

Belottiho další dělovku Rui Patricio jen vyráží na rohový kop.

89

89. BELOTTI - 2:3

89

FC Turín právě vstřelil branku!

Penalta končí v síti! Míč si na puntík postavil jako správný kapitán sám faulovaný ANDREA BELOTTI a pod tělem Ruie Patricia, který vystihl stranu, propašoval balón do sítě!

88

88. Penaltový zákrok Vinagreho

88

Turín si pár minutek před koncem utkání kopne pokutový kop! Vinagre ve vlastním vápně nešikovně podkopl kličkujícího Andreu Belottiho!

86

Host z Realu Madrid už je zpět ve hře.

85

Rincon nepříjemně dohrál odkopávajícího Valleja, který ještě podstupuje ošetření lékařského týmu. Vypadá to, že problém nejspíše vězí v pravém koleni. Venezuelský reprezentant si mezitím zblízka prohlédl žlutý kartónek.

83

Už viditělně unavený Bremer lajdáckou přihrávkou odevzdal balón soupeři, Simone Zaza ale naštěstí pro Turín dobrým napadáním odčinil kolegovu chybku.

82

Jonny se sice před šestnáctkou Turína poroučel na trávník, dle sudího názoru však k žádnému přestupku nedošlo.

82

Vallejův taktický faul na půlící čáře také neunikl zásahu arbitrovy kapsičky.

80

Následné standardky však Turín ve svůj prospěch využít nedokázal.

79

Andrea Belotti dnes jednoznačně nemá s beky Wolverhamptonu snadné pořízení. Za přidržení útočníkova dresu si vysloužil menší karetní trest Säiss.

78

Jonny si ve vzdušném duelu vyšlápl na Ainu, hra je přerušena pro nedovolený zákrok Španěla u postranní lajny.

2:3

konec (0:1)

Branky: 61. Silvestri, 89. Belotti (pen.) – 43. Bremer (vla.), 59. Jota, 72. Jiménez

Karty:   45+1. Belotti (TUI), 48. Ansaldi (TUI), 56. Berenguer (TUI), 71. Baselli (TUI), 73. Bremer (TUI), 85. Rincon (TUI) – 79. Säiss (WOS), 82. Vallejo (WOS)

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Meite (64. Rincon), Baselli, Ansaldi (71. Aina) – Zaza, Belotti (C), Berenguer (59. Lukić)
Náhradníci: Rosati – Aina, Bonifazi, Djidji, Lukić, Millico, Rincon

Wolverhampton Wanderers: Patricio – Traore (64. Castro), Vallejo, Coady (C), Boly, Vinagre – Moutinho, Säiss, Dendoncker – Jiménez (76. Cutrone), Jota (69. Neto)
Náhradníci: Ruddy – Neves, Neto, Gibbs-White, Cutrone, Jonny, Bennett

Rozhodčí: Dias – Tavares, Soares (POR)

Odveta: Wolverhampton - Turín 2:1