22.08.2019, 21:00 • Tehelné pole (Bratislava) • Play-off • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.93 3.47 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (23:03:20)

Dnešní utkání sledovalo 20 233 diváků.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:13.
Je dobojováno. Domácí ve čtvrté minutě nastavení senzačně šli do vedení, když po vyběhnutí hostujícího brankáře poslal balon do odkryté části jeho branky Abena. Slovan tak v prvním utkání posledního předkola udělal velmi dobrý krok k postupu do základní skupiny EL. Ještě ho ale čeká těžký zápas na horké půdě v Soluni. Přesně za týden se tak rozhodne, který z týmů půjde do Evropy!

90+7

90+7

V závěru ještě loktem fauloval protihráče hostující Chuba Akpom a viděl žlutou kartu.

90+6

Hosté se rychle snažili srovnat, ale jejich pokus v blízkosti domácí branky byl neúspěšný. Míč tak mají domácí a odehrají ho. Poté už zřejmě sudí zápas ukončí.

90+4

90+4. Myenty ABENA - 1:0

90+4

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Tehelné pole v Bratislavě nyní explodovalo radostí. Aby ne. Slovan totiž ve čtvrté minutě nastavení jde do vedení! Krásně to udělal brankář Greif, jenž vyslal dlouhý nákop až na polovinu hostů, kde ho sebral Šporar. Poté se snažil zakončit, když si gólman hostů vyběhl. Nakonec to udělal MYENTY ABENA, jenž poslal balon do prázdné brány – 1:0. Asistence: Andraž Šporar.

90+4

A záhy pak přichází pátý rohový kop domácích.

90+3

Oba týmy se stále snaží o vedoucí branku, ale stále ne a ne se trefit. Šporar byl nyní hodně aktivní na levé straně a hosté museli dostat míč do zámezí. Autové vhazování pro Slovan.

90+1

Matos vyslal centr do pokutového území, který z voleje odvrátil do bezpečí Marin Ljubičič.

90

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě šest minut navíc.

89

Abena zastavil Świderského, který se blížil k domácí brance. Slovan tak získal míč a jde směrem na polovinu PAOK.

88

Jabá levačkou pálil na branku Slovanu, kde byl Dominik Greif připraven. Znovu se tak skóre nemění.

87

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Moha, přichází Erik Daniel.

86

Do další šance se dostal Šporar, avšak jeho pokuse se taktéž mezi tři tyče nevešel. Paschalakis si tak mohl po předchozích šancíh Slovanu určitě oddechnout.

85

Dávid Holman rozehrál z levé strany standardní situaci, míč mířil k bližší tyči, kde však pohotově zakročila obrana Soluně. A zabránila tak možnému gólu domácích!

84

Dávid Holman mohl nabíhat k brance Paschalakise, avšak nakonec se mu to nepovedlo. Nebyla to špatná akce Slovanu, jenž tak stále prahne po skalpu řeckého mistra.