2:4

po prodl. (0:2, 1:2, 1:0 - 0:0)

22.08.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Josef Prášek

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ani další série nenabídla branku. Trefil se tedy pouze domácí Jirásek a Třebíč vyhrála alespoň prodloužení a nájezdy. (19:50:01)
Ouřada a i Nedívdek nebyli úspěšní.
Jandusa vychytal parádně Svoboda lapačkou. Šťovíček nevymíchal Neužila.

Chlán neuspěl při střele a poté se trefil Jirásek střelou mezi betony.
Svoboda vychytal Chloubu, kterému i kotouč sklouzl z hole. Na druhé straně neuspěl Král.
Uvidíme ještě nájezdy.

Prodloužení vyšlo lépe domácím! Szathmary se prosadil bekhendem z těsné blízkosti.
Psota střílel před kruhy do připraveného Neužila. Následně domácí stále drží puk na své straně. Zatím jsou aktivnější domácí hráči.

Ještě uvidíme prodloužení tři na tři a následně i nájezdy.

59:40

Krejčí našel od modré čáry před brankou Ouřadu, ten se pokoušel pouze sklepnout puk do poloprázdné branky, ale tento hráč zcela minul.

59:00

Vodného stahovačka za brankou Neužila nebyla úspěšná a Prostějov je již v pásmu Třebíče.

58:10

Ve čtyřech se zatím nikdo týmu nedostal k zajímavější střele.

57:51

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jirásek – 2 min.).
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Husa – 2 min.).

57:46

Matiaško přejel útočnou modrou čáru až příliš brzo a píská se ofsajd.

57:30

Po střele Patáka se pokoušel dorážet ještě Král, neúspěšně. Třebíči zbývají pouze dvě a půl minuty, aby alespoň zdramatizovala zápas.

56:45

Vodný vybídl na levém kruhu Havránka ke skórování, ten sice střílel nahoru pod břevno, Neužil si však jeho pokus pohlídal.

2:4

Branky a nahrávky: 40. Michálek (Psota), 46. Matiaško (Podlaha) – 2. Novák (Heřman), 5. Mrázek (Novák, Heřman), 32. Žalčík (Chlouba, Račuk), 37. Chlán (Ouřada, Krejčík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Jekel) – Jenáček, Szathmary, Hort, Nedbal, Padrnos, Furch – Michálek, Šťovíček, Psota, Vodný, Nedvídek, Havránek, Malec, Král, Ferda, Jirásek, Matiaško, Podlaha, Paták.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Přecechtěl) – Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Chujac, Brančík, Muška – Chlouba, Krejčík, Popelka, Hrníčko, Heřman, Nouza, Ouřada, Chlán, Jandus, Žalčík, Račuk, Novák.

01:14 PRO 0:1 Novák (Heřman)
04:43 PRO 0:2 Mrázek (Novák, Heřman)
07:27 PRO 2 Žalčík, hákování
18:18 TRE 2 Ferda, podrážení
27:34 TRE 2+10 Szathmary, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Matiaško
31:16 PRO 0:3 Žalčík (Chlouba, Račuk)
36:59 PRO 0:4 Chlán (Ouřada, Krejčík)
39:08 TRE 1:4 Michálek (Psota)
45:55 TRE 2:4 Matiaško (Podlaha)
46:38 TRE 2 Šťovíček, sekání
46:54 PRO 2 Krejčí, držení hole
57:51 TRE 2 Jirásek, krosček