3:7

konec (1:2, 1:5, 1:0)

22.08.2019, 18:00 • Nevoga aréna • Jaroslav Hejlek

Tipsport: 2.82 4.6 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme dobojováno! V tomhle českém zápase byly úspěšnější hostující Vítkovice, které porazily Znojmo 7:3. První třetina byla v o poznání s druhou třetinou o dost vyrovnanější, kdy Znojmo druhou třetinu prohrálo 1:5. Ve třetí třetině padla branka pouze jedna a to za záda Dolejše. Přejí krásný zbytek večera! (20:08:53)

59:30

Vítkovice dohrávají zbytek zápasu v útočném pásmu Znojma.

58:10

Závar před brankou Znojma, puk naštěstí pro domácí dokázali vyhodit.

57:03

Ofsajd Vítkovic.

56:31

Trškova střela prosvištěla mimo tyče domácího brankáře. Střela Šidlíka z modré letěla také mimo.

56:00

Další vhazování po levici Groha po zakázaném uvolnění.

55:47

Kvasnička střelou od modré střílel pouze do lapačky Groha.

55:09

Zakázané uvolnění Znojma.

54:39

Gago posunul puk jen do pásma a Orli jdou střídat.

53:57

Bodák křižnou přihrávkou našel před brankou osamoceného Schleisse, kterého ale rychlým přesunem vychytal Groh.

53:19

Groh střelu od modré kryje do lapačky.

52:51

51:55

Orli navezli puk do pásma, jenže za chvíli z něj vítkovičtí puk vyhodili. Poté následoval ofsajd Znojma.

51:18

Orli mají k dispozici další přesilovou hru, jenže se jim nedaří s pukem najet do útočného pásma.

50:51

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Nicolas Werbik – 2 min., napadení).

49:47

Orli právě vstřelili branku!
Puk se po střele odrazil před odkrytou branku, kde DAVID BARTOŠ měl se zakončením lehkou práci. Asistence: David Bartoš, Patrik Novák.

49:25

Nahozený puk Dolejš přikryl, vhazování po jeho levici. Buly vyhráli hosté.

48:50

Orlům se nepodařilo udržet útočné pásmo.

3:7

Branky a nahrávky: 12. Matuš (Berisha, Sedlák), 40. Bořuta (Bartoš), 50. Bartoš (Novák, Stehlík) – 5. Lakatoš (Stránský), 18. Trška (Guman), 21. Lakatoš (Stránský), 24. Roman, 29. Werbik (Kurovský), 31. Schleiss (Dej, Mallet), 39. Lakatoš (Stránský)

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Bořuta, J. Stehlík, Jonáš, Kruckovyč, Mikliš – Kosnar, Berisha, Gago – Novák, Matuš, Bowles – Beránek, Bartoš, Oščádal – Češík

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Svoboda) – Gregorc, D. Krenželok, Šidlík, Trška, Výtisk, Kvasnička, Bodák, T. Černý – Schleiss, Roman, Bukarts – Lakatoš, Š. Stránský, Bernovský – Dej, E. Němec, Mallet – Kurovský, Werbik, Guman

1:27 ZNO 2 Sedlák, podrážení
3:51 VIT 2 Guman, krosček
04:28 ZNO 2 Bowles, podrážení
04:49 VIT 0:1 Lakatoš (Stránský)
07:03 ZNO 2 Bořuta, podrážení
11:09 VIT 2 Trška, hákování