2:1

konec (1:0)

17.08.2019, 15:00 • Stadion Šlask, Wroclaw • 5. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.39 2.97 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí těsným, šťastným, ale i zaslouženým vítězstvím Ślasku Wroclaw 2:1. Ve druhém poločasu nejprve parádně nůžkami vyrovnal Rubio Lopez. Následně v 77. minutě byl Putnockým vychytán Dytiatjew, poté Peškovič za pomoci obránce postupně vychytal Cholewiaka, Szczepana a Plachetu. A v 87. minutě se levačkou ukázkově k tyči trefil Cholewiak a rozhodl tak o domácí výhře 2:1. domácí celek opět skvěle podržel brankář Putnocký a svěřenci trenéra Lavičky do tabulky připisují další tři body. Hezký sobotní podvečer všem. (17:07:38)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 2:6. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:11.

90+7

90+7

Penalta to nebude. Ani rohový kop již nebude rozehrán. Konec utkání.

90+6

Sudí ještě vše zkoumá na video, zda Śtiglec nezahrál úmyslně rukou.

90+5

Poslední střelu hostí vyslanou Golem vytěsnil obránce Dino Śtiglec na rohový kop-

90+4

Žlutou kartu dostává Ołeksij Dytiatjew (Cracovia Kraków).

90+4

Brutální zákrok skluzem předvedl Dytiatjew na Szczepana u postranní čáry.

90+3

A místo šance hostí z toho byl gólový brejk Ślasku jenže ten dokonale zazdil Placheta se svým parťákem, navíc se pískla ofsajd.

90+3

Přímý kop Cracovie ve středu hřiště a trenér hostí jasně ukazuje všichni do pokutového území.