4:1

konec (0:0, 2:1, 2:0)

15.06.2019, 15:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Finále • Filip Vlček

To je všechno. Děkujeme za přízeň a u dalších onlajnů z hokejbalu na viděnou. (16:53:05)

Na řadu přichází asi to nejlepší, na co všichni čekali. Milan Hušek místopředseda svazu hokejbalu předává kapitánovi pohár za vítězství v extralize juniorů. Celé Ústí má dnes opět důvod k radosti. Dnes se zde dlouho nepůjde spát.

A teď na řadu přicházejí domácí hráči Elby, kteří si přicházejí pro zlaté medaile za vítězství v juniorské extralize.

Za druhé místo si jdou pro stříbrné medaile hráči Plzně.

45:00

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Magasanik – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Krejčí – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Rop – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Lokajíček V. – 2 min., napadení + 5 min., hrubost).

Domácí slaví TITUL! Elba se raduje v nejkratším časovém intervalu ze zisku mistrovského titulu. Ve třech utkáních poráží Plzeň 3:0 na sérii. V Ústí nad Labem se slaví titul po sedmi letech, naposledy se slavil zde titul dorostu. Gratulace domácí Elbě k zisku titulu, hostům z Plzně ke druhému místu. Závěr zápasu neusneslo ještě pár hráčů hostí, kteří se snažili vyvolat konflikt. Vše však vyřešili rozhodčí dnešního utkání.

44:33

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Mistrovské oslavy se ještě o chvíli odkládají. Čtvrtou branku do prázdné branky pečetí výhru domácích TOMÁŠ STUCHLÝ. Bez asistence.

44:25

Přerušení před Rechtorikem. Domácí však hrají už v plném počtu.

44:00

Poslední minuta třetí třetiny i zřejmě celého zápasu. Bálonek daleko od branky Rechtorika.

43:57

43:25

Tomáš Rechtorik skočil tygřím skokem pro balónek a hra se přerušuje. Domácí jsou blízko k mistrovskému titulu!

43:03

Plzeň po oddechovém čase ještě zvýhodňuje svůj početní stav svých hráčů. Kojzar na střídačce. Uvidíme hru 6/4.

43:03

Oddechový čas pro hosty.

42:59

Na ústeckém hřišti se začíná pomalu slavit. Dvě minuty před koncem vede domácí Elba o dvě branky.

42:39

Postavení mimo hru hostující Plzně, která byla nedočkavá na modré čáře.

42:00

Elba po vhazování vyhazuje. Asi poslední možnost Plzně s finálovou serií něco udělat.

41:57

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Kastner – 2 min., napadení).

41:24

4:1

Branky a nahrávky: 18. Giesel (Hruška), 20. Magasanik, 36. Stuchlý (Magasanik), 45. Stuchlý – 24. Váňa (Hurt)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Toth) – Čermák, Černý, Giesel, Gottfried "A", Hanzlík, Hruška, Jičinský, Kastner, Krejčí, Magasanik, Rop, Sedláček "C", Stuchlý, Stupka "A", Tůma J., Zilcher, Bečvář, Costa, Polata, Škurla.

HBC Plzeň: Kojzar (Rovaš) – Fiala, Holeček, Chramosta, Kovařík "A", Šilhan, Šlechta, Ulc "C", Galla, Hurt, Hýbl, Komanec, Lokajíček M., Lokajíček V., Poláček, Reiser, Svoboda, Štípek, Váňa, Deja, Miksan.

Rozhodčí: Pečený, Danylec

08:11 PLZ 2 Poláček, vysoká hůl
12:05 UNL 2 Magasanik, sekání
13:59 PLZ 2 Hurt, hrubost
17:22 UNL 1:0 Giesel (Hruška)
19:08 UNL 2:0 Magasanik