Petra Kvitová (3) – Maria Sakkariová

2:0 6:1, 6:4

21.03.2019, 21:11 • Stadium, Miami • 2. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 1.21 4.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších tenisových zápasů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:26:25)
Petra Kvitová zvládla svůj úvodní duel na turnaji v Miami, když po setech 6:1, 6:4 porazila nadějnou tenistku z Řecka, Marii Sakkariovou. První set byl v jasné režii světové dvojky, která soupeřku nepustila prakticky k ničemu. Druhý set už byl o něco vyrovnanější hlavně zásluhou velkého počtu nevynucených chyb české tenistky. Ta ale nakonec v těžkých chvílích obstála a postoupila do třetího kola, ve kterém se může těšit na lepší z dvojice Sorribes Tormová – Vekičová.

Konec zápasu

6:4

Je konec! Přímým bodem z podání rodačka z Bílovce ukončuje zápas a po zásluze postupuje do třetího kola!

40-30

Další mečbol, tentokráte však při vlastním podání! Kvitová rozběhala soupeřku, která následně nedokázala poslat bekhend přes pásku!

30-30

Servis z druhého podání na tělo slaví úspěch, soupeřka zahrála pouze do autu.

15-30

Nevynucenou chybou z forhendu se Maria Sakkariová připravuje o možnost třech brejkbolů.

0-30

Fantasický return těsně za síť, Petra Kvitová neměla šance na tento skvělý úder reagovat.

0-15

Petře se v posledních výměnách nedaří posílat své údery do kurtu, další nevynucená chyba z forhendu.

5:4

Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.

5:4

Následuje přestávka a výměna stran.

5:4

Skvělý return Petry, ta ovšem vzápěti kazí nalitý forhend. Je tedy jasné, že uvidíme minimálně ještě jeden gem.

40-A

A přichází výhoda pro servírující hráčku, bekhend Kvitové zapadl do deblového koridoru.

40-40

Sakkariová hrála hodně odvážně a vyplatilo se. Svoji dominanci ve výměně korunovala vítězným volejem na síti.

A-40

Bekhend rodačky z Athén končí za základní čárou, Petra Kvitová má k dispozici první mečbol!

40-40

Shoda bude rozhodovat o osudu možná posledního gemu v zápase, Sakkariová tlak ze strany soupeřky neustála.

30-40

Avšak světová dvojka tuto hru ještě nezvládá. Skvěle přečetla, kam bude její soupeřka hrát a poté jí výborným prohozem prohodila.