19.03.2019, 01:40 • United Center, Chicago • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.65 4.41 4.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Patrick Kane (CHI) – 0+2
3. Corey Crawford (CHI) – odchytal 60:16 minut, 31 zákroků, úspěšnost 91,2 %
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

David Kämpf (CHI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:01
Je dobojováno. Ve třetí třetině Blackhawks zasypali svého soupeře 17 střelami a nakonec se jim podařilo vyrovnat, následné prodloužení ale už po 16 sekundách ukončil hostující Bo Horvat. Chicagští hokejisté mohou ztraceného bodu velmi litovat, v případě vítězství by totiž na postupové pozice ztráceli už jen tři body.

60:16

60:16 Bo HORVAT - 2:3

60:16

Vancouver právě vstřelil branku!
A je hotovo, prodloužení trvalo pouhých 16 sekund! BO HORVAT si dvakrát vyměnil puk s Edlerem, postupně si najel až do mezikruží a odtud pak překonal Coreyho Crawforda. Asistence: Alexander Edler.

60:01

Šedesát minut o vítězi nakonec nerozhodlo, v čase 56:47 totiž na aktuálních 2:2 vyrovnal Erik Gustafsson. Za pár okamžiků budeme svědky prodloužení tři na tři!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:13

Prodloužení se zdá být reálnější a reálnější, po zakázaném uvolnění Canucks se ale hra vrátí zpět před Thatchera Demka.

58:25

Blackhawks jsou i nadále aktivnějším týmem, do konce třetí třetiny už ale zbývají jen necelé dvě minuty.

57:38

DeBrincat hledal na pravé straně rozjetého Kanea, ten si ale nedokázal kotouč zpracovat.

56:47

56:47 Erik GUSTAFSSON - 2:2

56:47

Chicago právě vstřelilo branku!
Chicagský stadion explodoval radostí, domácí se dočkali vyrovnání! Postaral se o to ERIK GUSTAFSSON, jemuž Keith na modré přenechal puk a zkušený obránce poté propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Duncan Keith a Patrick Kane.

56:29

Po Boeserově návratu na led se hosté dostali do obrovské šance, Corey Crawford ale ještě udržel Blackhawks ve hře!

55:44

Patrick Kane si vyměnil puk s DeBrincatem a poté z pravého kruhu vypálil, Demko se však nenechal nachytat v nedbalkách.

55:02

Domácí sice kombinují a kombinují, zoufale jim ale chybí střelba.

2:3

Branky a nahrávky: 20. J. Toews (P. Kane), 57. E. Gustafsson (Keith, P. Kane) – 21. Edler (Horvat), 27. M. Granlund (Boeser, Pettersson), 61. Horvat (Edler)

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith, Seabrook, Koekkoek, E. Gustafsson, Forsling, C. Murphy – Saad, J. Toews, Sikura – DeBrincat, D. Strome, Perlini – Kahun, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Krüger.

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – Edler, Biega, Brisebois, Stecher, Sautner, L. Schenn – Pearson, Horvat, Eriksson – Leivo, Pettersson, Boeser – M. Granlund, Gaudette, Virtanen – Schaller, Beagle, Motte.

Rozhodčí: Nicholson, Furlatt – Murray, Smith

05:23 VAN 2 Schaller, podrážení
18:55 VAN 2 Biega, hákování
19:25 CHI 1:0 J. Toews (P. Kane)
20:49 CHI 2 Krüger, nedovolené bránění
20:53 VAN 1:1 Edler (Horvat)
26:22 VAN 1:2 M. Granlund (Boeser, Pettersson)