2:4

konec (1:1, 1:2, 0:1)

18.01.2019, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 2.08 3.99 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je pro toto utkání jž vše, přeji Vám příjemnou páteční noc a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (04:25:16)

Dnešní utkání sleduje 19.092 diváků.
Máme tu konec dnešního zápasu. Toronto si možná překvapivě připisuje výhru 4:2. Třetí třetina nám přinesla jedinou branku a to do prázdné branky v podání ZACHA HYMANA. Hlavní zásluhu na výhře má rozhodně Frederik Andersen, který ve třetí třetině vychytal domácím hráčům nezkutečně šance. Za domácí se dnes prosadily Point a Hedman. Za Toronto skórovaly Kadri, Marleau, Marner a Hyman.

59:47

McDonagh neprostřeluje Andersena.

59:09

59:09 Zach HYMAN - 2:4

59:09

Toronto právě vstřelilo branku!
Máme rozhodnuto. Do prázdné branky posílá puk ZACH HYMAN. Asistence: Nikita Zajcev, John Tavares.

58:48

Stamkos z levého kruhu pálí, ale Andersen opět "čaruje".

58:38

Hedman měl napřaženo, ale hosté zablokovaly puk do ochranné sítě.

58:31

Andersen nyní na dvakrát chytil ránu Kučerova z pravého kruhu.

58:17

Hedman od modré čáry trefuje pouze zadní mantinel.

58:11

Oddechový čas pro domácí.

58:05

Kučerov netrefuje branku. Následně vypálil Stamkos, Andersen má puk pod svojí výstrojí.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Stamkos z levého kruhu vyprášil betony Andersena.

57:25

Tampa Bay bez brankáře.

2:4

Branky a nahrávky: 10. B. Point (Hedman, Stamkos), 34. Hedman (Kučerov, B. Point) – 12. Kadri (Kapanen, Marleau), 34. Marleau (Kadri, N. Zajcev), 35. Marner (Tavares, A. Johnsson), 60. Hyman (N. Zajcev, Tavares)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Girardi, McDonagh, Černák, Sergačjov, Strålman – Palát, Stamkos (C), Gourde – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, Erne – J. T. Miller, Paquette, Callahan (A).

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – A. Johnsson, Tavares (A), Marner – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Kapanen – P. Lindholm, F. Gauthier, Co. Brown.

Rozhodčí: Charron F., St. Laurent F. – Suchánek L., Cameron L

Diváci: 19.092

05:32 TBL 2 Kučerov, sekání
08:34 TOR 2 Ožiganov, hákování
09:48 TBL 1:0 B. Point (Hedman, Stamkos)
11:48 TOR 1:1 Kadri (Kapanen, Marleau)