2:0 6:3, 7:5

17.01.2019, 04:38 • Kurt č. 15, Melbourne (AUS) • 2. kolo

Tipsport: 1.48 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, přeji hezký den a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (07:57:40)
V prvním setu rozhodly první dva gemy, neboť zatímco Číňanka si udržela své podání, Kristýna Plíšková hned první ztratila. Kristýna se postupně rozehrávala a byla Čang vyrovnanou soupeřkou. Za stavu 1:1 ve druhém setu byl pro déšť na více než hodinu přerušen zápas, což evidentně pomohlo spíše Kristýně. Zatímco tato si udržovala svůj standard, Čang se dostával do tempa pomalu a dokonce i ztratila podání. Kristýna se nakonec dostala do vedení 5:2. Za stavu 5:3 byla během svého podání dva míčky od vítězství, sama však v tomto gemu vytvořila dvě dvojchyby a ztratila koncentraci, naopak Číňanku dostala na koně, na kterém projela 5 vítěznými gemy za sebou. Šuaj Čang nakonec za hodinu a půl hracího času porazila Kristýnu Plíškovou 6:3 a 7:5. Kristýna se tak na rozdíl od své sestry s turnajem loučí, za předvedenou hru se dnes však vůbec nemusí stydět.

Konec zápasu

2:0; 7:5 - Šuaj Čang

7:5

Plíšková posílá míček do sítě, Čang vítězí.

40-30

Čang měla na raketě vítězství, ale vysoký míč na síti nedokázala ukončit. Nakonec jej posílá do sítě.

40-15

Plíšková z backhandu do autu. Čang má dva mečboly.

30-15

Plíšková hraje na jistotu. Čang toto trestá úderem po lajně.

6:5

Čang křižným returnem inside out bere podání české hráčce a jde servisovat na vítězství. Kristýna Plíšková po usednutí na lavici rozmlátila raketu a dostala varování.