Mistrovství světa

Egypt – Angola

33:28

konec (19:12)

17.01.2019, 15:30 • Royal Arena, Kodaň (Dánsko) • Skupina D • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.07 15.8 13.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství a postupu Egypta do vyřazovací části vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (17:10:03)

Egypt – Angola 33:28 (19:12)
Nejvíce branek: Al-Dirá 8, Sanad 6/1, Šebíb 5 – Sibo 7, Maneco 5, Teca 4. Rozhodčí: Kolahdouzan, Mousavian Nažad (oba IRN). Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2. Vyloučení: 3:4. ČK: Hebo (ANG). Diváci: 2247.
Hráčem zápasu je organizátory vyhlášen Jahíja Al-Dirá z Egypta, který vstřelil 8 branek.

Dnešní utkání sledovalo 2247 diváků.
Zápas mezi Egyptem a Angolou je historií. Egypt ve druhém poločase zápas kontroloval. Až ve 49. minutě hráči zvolnili tempo a Angola mohla začít ztrátu sedmi branek korigovat. I tak ale Angolané nestačili na více než snížení na rozdíl pěti branek, který potvrdil závěrečnou střelou do tyče Siba. Po ni už zazněla halou závěrečná siréna a hráči Egypta společně se svými fanoušky v hale mohou začít slavit postup do další fáze turnaje! Naopak Angola končí na posledním místě tabulky skupiny D a zahraje si o konečné 21.-24. místo na šampionátu.

Konec zápasu. (33:28)

60

Siba se snažil v závěru zápasu ještě kosmeticky upravit výsledek utkání, ale ve velké šanci trefuje pouze konstrukci egyptské brány. (33:28)

60

Sanad se stává střelou k levé tyči úspěšným exekutorem "trestného hodu". (33:28)

60

Probíhá poslední minuta utkání. Egypt má po faulu soupeře na brankovišti k dispozici sedmimetrový hod. (32:28)

59

Většina obrany čekala střelu od Siba, jenže ten odehrál míč po své pravici ještě na Nascimenta a ten měl dostatek drzosti prokličkovat obranou, aby následně překonal brankáře a míč skončil v síti Egypta. (32:28)

58

Nawar se premiérově zapisuje do dnešní střelecké listiny. Stává se desátým střelcem v celku Egypta. (32:27)

57

Sibo využívá své centimetry k dalšímu náskoku na devíti metrech. A i tentokrát končí projektil tam, kam ho jeho střelec vyslal. (31:27)

57

Umar se s míčem příliš dlouho nepáral a poslal ho do brány střelou o zem. Brankář na jeho střelu ani nezareagoval. (31:26)

56

Ani výskok bránící dvojice s bloky nestačil na Siba, který ji dokázal přeskočit a zakončit úspěšně k levé tyči. (30:26)

56

Egypt v útočné fázi nebyl úspěšný. Míč směřuje po přešlapu brankoviště do rukou Angolanů. (30:25)

55

Lopes využívá početní výhodu ke snížení na rozdíl pěti branek z pozice levé spojky. (30:25)

54

Vyloučení v týmu Egypt (Abdalrahmán Abdú). (30:24)

54

Umar toho náležitě využívá a přesprintovává všechny strážce, kteří se mu postavili do cesty, aby z brankoviště vstřelil jubilejní třicátou branku Egypta. (30:24)

33:28

Egypt: Handáví, Altajar – Umar, Hasan, Chajrí, Hadžách, Almasrí, Nawar, Abdú, Al-Wakil, Al-Dirá, Al-Áhmar, Šebíb, Zejnelbédín, Sanad, Abdalráhím.

Angola: Muachissengue, Gouveia – Quitongo, Teca, Hebo, Lopes, Pascoal, Maneco, Nascimento, Almeida, Tati, Chicola, Pedro, Pestana, Ferreira, Sibo.

Rozhodčí: Kolahdouzan, Mousavian Nažad (oba IRN)