4:2
konec (2:1, 1:1, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
17.01.2019, 18:00 • DRFG arena • Nadstavba B • Daniel Kinc (@DanielKinc)
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
4:2
konec (2:1, 1:1, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Mišiak (Šalé, Běhůnek), 14. Kos, 21. Sever (Kos), 55. Mišiak (Horký, Šalé), rozh. náj. Kos – 18. Šotkovský, 32. Chovaniak (Hykl)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Bizoň (Korček) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Nesvadba, Kos (C), Otava, Šalé, Sever, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Halouzka (14. Klimek) – Ciencala, Mošnička, Chovaniak, Bujak, Šutý, Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek (C), Petrovský, Wawrzkiewicz, Kriščák, Tomiczek, Procházka, Hykl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vrba – Czubaj, Havel
Diváci:
1. třetina | ||||
03:40 | KOM | 2 | Vyroubal, pozdní dohrání | |
06:30 | TRI | 2 | Ciencala, hákování | |
07:13 | KOM | 1:0 | Mišiak (Šalé, Běhůnek) | |
12:16 | KOM | 2 | Běhůnek, krosček | |
13:11 | KOM | 2:0 | Kos | |
13:11 | TRI | -Klimek +Halouzka (Střídání) | ||
15:35 | TRI | 2 | Petrovský, sekání | |
17:22 | TRI | 2:1 | Šotkovský | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:53 | KOM | 3:1 | Sever (Kos) | |
21:05 | TRI | 2 | Bujak, vysoká hůl | |
22:50 | KOM | 2 | Fajmon, napadení | |
30:34 | KOM | 2 | Běhůnek, hrubost | |
31:17 | TRI | 3:2 | Chovaniak (Hykl) | |
32:10 | TRI | 2 | Raszka, podrážení | |
35:03 | TRI | 2+10 | Procházka, naražení zezadu+naražení zezadu, odpyká Pánek | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:34 | TRI | 2 | Lipka, hákování | |
46:38 | KOM | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Linka | |
54:06 | KOM | 4:2 | Mišiak (Horký, Šalé) | |
60:00 | TRI | 2 | Kašpárek, krosček | |
KOM | 2 | Sever, krosček | ||
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
64:23 | TRI | 2 | Kašpárek, faul kolenem | |
po prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
KOM | 5:2 | Kos (rozh. náj.) | ||
Konec |
Vladivostok – Čerepovec 10:00 2:4
Chabarovsk – Jokerit • po s.n. (1:3) 10:30 4:5
Kunlun – Jaroslavl 12:30 1:5
Novosibirsk – Spartak Moskva • po prodl. 13:30 4:3
Barys – Ufa • po prodl. 14:30 1:0
Čeljabinsk – N.Novgorod 15:00 3:2
Nižněkamsk – Viťaz 17:00 1:2
Omsk – Soči 17:30 2:4
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 17:30 3:0
Petrohrad – Dynamo Moskva 17:30 3:1
Riga – Magnitogorsk 18:30 0:2
Kobra – K. Vary 16:00 1:9
Žďár n/S – Mladá Boleslav 16:00 0:7
Liberec – Kladno • po prodl. 16:00 4:5
PZ Kladno – Chomutov 16:10 3:2
Tábor – Č. Budějovice 16:45 3:4
Plzeň – HC Litvínov 17:00 0:3
Havířov – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
Sparta – Třemošná 17:30 5:1
Mountfield HK – Slavia 17:30 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 17:45 3:6
Pardubice – Vítkovice 18:00 2:4
Kometa Brno – Třinec 18:00 4:2
Olomouc – Warriors Brno 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava • po prodl. 18:15 2:1
Přerov – Technika Brno 18:50 6:1
Autorem vítězné branky je KOS.
4. série 3:1
4. série 3:1
3. série 3:1
3. série 3:1
2. série 2:1
2. série 2:1
1. série 1:1
1. série 1:0
64:40
64:23
63:43
63:15
62:37
62:37