3:2
konec (0:1, 2:1, 1:0)
17.01.2019, 15:00 • Traktor Arena • Michal Břuchanský
Tipsport: 2.33 4.08 2.56 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.33 - 4.08 - 2.56
Traktor Čeljabinsk – Torpedo Nižnij Novgorod
3:2
konec (0:1, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 24. Enlund (Bailen, Thomas), 37. Šolochov (Šarov, A. Petrov), 42. Šolochov (Stoa) – 16. Calof, 29. Verjajev (Bodie, Varnakov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Suchačov) – Bailen (C), Rjasenskij, Isajev, A. Petrov (A), Borodkin, Karpuchin, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Kravcov – Kokujov, Rybakov (A), Šarov – Bergström, Stoa, Thomas – Šolochov, Dugin, Glinkin – Jerofejev.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Brust (Tichomirov) – Holm (A), Nazarevič, Bodie, Orlov, Aljajev, Rodionyčev, Ogijenko – Šenfeld, Miele, Calof – Paršin (A), Galuzin (C), Žafjarov – Varnakov, D. Sjomin, Verjajev – Smolin, Makarenko, Pochivalov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kuljov, Segejev – Nikolajev, Otmachov
Diváci: 6 971
1. třetina | ||||
03:38 | NNO | 2 | Bodie, hození hole nebo předmětu | |
08:18 | CLJ | 2 | N. Chlystov, sekání | |
15:45 | NNO | 0:1 | Calof | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:57 | CLJ | 1:1 | Enlund (Bailen, Thomas) | |
26:08 | CLJ | 2 | N. Chlystov, podrážení | |
28:26 | NNO | 1:2 | Verjajev (Bodie, Varnakov) | |
33:20 | NNO | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Paršin | |
36:01 | CLJ | 2:2 | Šolochov (Šarov, A. Petrov) | |
36:38 | NNO | 2 | Aljajev, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:54 | CLJ | 3:2 | Šolochov (Stoa) | |
43:05 | NNO | 2 | Varnakov, nedovolené bránění | |
55:12 | CLJ | 2 | Karpuchin, sekání | |
58:14 | NNO | 2 | Orlov, vysoká hůl | |
Konec |
Vladivostok – Čerepovec 10:00 2:4
Chabarovsk – Jokerit • po s.n. (1:3) 10:30 4:5
Kunlun – Jaroslavl 12:30 1:5
Novosibirsk – Spartak Moskva • po prodl. 13:30 4:3
Barys – Ufa • po prodl. 14:30 1:0
Čeljabinsk – N.Novgorod 15:00 3:2
Nižněkamsk – Viťaz 17:00 1:2
Omsk – Soči 17:30 2:4
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 17:30 3:0
Petrohrad – Dynamo Moskva 17:30 3:1
Riga – Magnitogorsk 18:30 0:2
Kobra – K. Vary 16:00 1:9
Žďár n/S – Mladá Boleslav 16:00 0:7
Liberec – Kladno • po prodl. 16:00 4:5
PZ Kladno – Chomutov 16:10 3:2
Tábor – Č. Budějovice 16:45 3:4
Plzeň – HC Litvínov 17:00 0:3
Havířov – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
Sparta – Třemošná 17:30 5:1
Mountfield HK – Slavia 17:30 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 17:45 3:6
Pardubice – Vítkovice 18:00 2:4
Kometa Brno – Třinec 18:00 4:2
Olomouc – Warriors Brno 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava • po prodl. 18:15 2:1
Přerov – Technika Brno 18:50 6:1
Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
59:27
59:00
58:31
58:14
57:26
57:12
56:38
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Vynikající ohlasy má též životopis Luďka Bukače Moje hokejové století. Všechny tři knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Praze.
56:07
55:46
55:25
55:12
54:41
53:43
53:09