3:1
konec (1:0, 1:1, 1:0 - N 1:0)
12.01.2019, 11:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina o 13. - 24. místo • Petr Miklas
AZ Havířov – Piráti Chomutov
3:1
konec (1:0, 1:1, 1:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Pawliczek (Mastič, Zdeněk), 29. Juhász (Grygar), 54. Mastič (Zdeněk, Bambula), 61. Juhász – 33. Ouřada (Koláček, Vaněk)
Karty:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Matoušek (Štipčák) – Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula "A", Juhász, Pawliczek "C", Mastič, Kylnar, Bochnak, Revaj, Tomeček, Dufek.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Šatný (Běhula) – Váchal, Šuráň, Zeman, Mikulec, Beneš, Vaněk, Štochl – Dospěl, Svoboda "A", Prokop, Benda, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada "C".
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Novák – Hlavatý, Hranoš
Diváci:
1. třetina | ||||
17:21 | CHM | 2 | Svoboda, sekání | |
18:41 | HAV | 1:0 | Pawliczek (Mastič, Zdeněk) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:25 | CHM | 2 | Beneš, nedovolené bránění | |
28:32 | HAV | 2:0 | Juhász (Grygar) | |
32:39 | CHM | 2:1 | Ouřada (Koláček, Vaněk) | |
34:52 | HAV | 2 | Ševěček, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
52:08 | CHM | 2 | Beneš, podrážení | |
53:13 | HAV | 3:1 | Mastič (Zdeněk, Bambula) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
60:34 | HAV | 4:1 | Juhász | |
po prodl. |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
60:34
LUKÁŠ JUHÁSZ vybojoval puk a dostal se do samostatného úniku. V něm naznačil střelu, posunul si puk více do levé strany a poslal jej k pravé tyči Šatného branky. Bez asistence.
60:01
59:24
58:12
57:12
55:43
54:45
53:13
Druhá využitá přesilovka AZetu – Zdeněk pálil od modré, před Šatným šikovně tečoval MAXIM MASTIČ. Asistence: David Zdeněk a Jan Bambula.
52:08
52:00
50:59
49:50
49:16
47:56
46:24