4:5

po s.n. (1:2) (2:1, 2:1, 0:2 - 0:0)

23.09.2018, 04:00 • SAP Center, San Jose • Petr Sumbal

Tipsport: 1.91 3.79 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezké ráno. (06:53:49)
Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 0+3, 2 střely, čas na ledě 17:53
Vegas v přípravném utkání NHL dokázalo na 5:4 samostatné nájezdy porazit San Jose. Vegas otevřelo skóre zápasu, ale po první třetině byli ve vedení domácí. Také druhá třetina se lépe povedla San Jose, které si vypracovalo vedení 4:2. Ve třetí třetině ale Vegas dokázalo vyrovnat, takže se šlo do prodloužení. V tom se nerozhodlo, i když hráli hosté přesilovku. Došlo tedy na nájezdy, které rozhodl ve prospěch Vegas mladík Erik Brännström. Výborný zápas odehrál na straně poražených Tomáš Hertl, který si připsal tři asistence.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
Autorem vítězné branky je ERIK BRÄNNSTRÖM.

6. série 1:2

Erik Brännström udělal rychlou kličku do bekhendu a zasunul kotouč za Jonese, Vegas jsou dnes vítězi!

6. série 1:1

Joe Thorton chtěl prostrčit kotouč mezi betony Lagaceho, ale ten mu kotouč vypíchl.

5. série 1:1

Oskar Lindberg se také neprosadil. Při své kličce do forhendu ztratil puk a vůbec nezakončil.

Brend Burns naznačil a přehodil si puk na bekhend. Lagace skvěle zasáhl.

4. série 1:1

Brandon Pirri se svou střelou nebyl úspěšný, Jones zasáhl.

Tomáš Hertl se po krátké kličce pokusil puk zasunout mezi betony Lagaceho, ale to se mu nepovedlo.

3. série 1:1

Max Pacioretty střílel na vyrážečku, ale minul branku.

Evander Kane zvolil také střelu na vyrážečku, ale tentokrát Lagace dokázal zasáhnout.

2. série 1:1

Alex Tuch udělal rychlou kličku do bekhendu a pak zvedl kotouč nad beton Jonese. Vyrovnáno.

2. série 1:0

Logan Couture vypálil přesně k tyči na lapačku Lagaceho a domácí jdou do vedení.

1. série 0:0

Erik Haula také nedělal žádnou kličku a vystřelil do betonu Jonese.

Joe Pavelski to zkusil mezi betony, ale ty měl Lagace včas u sebe.

Samostatné nájezdy začínají.

4:5

Branky a nahrávky: 2. Burns (Hertl, Meier), 15. Meier (Hertl, Dillon), 27. Goodrow (TS), 40. Couture (Hertl) – 1. Pacioretty (Haula, Stastny), 35. Lindberg (Tuch), 46. Bischoff (Tuch), 57. Bellemare (Carpenter), rozh. náj. Brännström