DHL Extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

5:2

konec (4:1, 1:1, 0:0 - N 0:0 - 1:0)

22.09.2018, 16:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Skupina B • Info o změnách stavu (Matěj Vybíral (@Matavyb))

Pardubicím se dnešní zápas povedl na jedničku, rozhodly už v prvním třetině a díky vítězství v nájezdech berou všechny čtyři body. (18:22:10)
Dnešní utkání sledovalo 80 diváků.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
Autorem vítězné branky je VÍT ROZLÍLEK.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

60:06

Michal Pochobradský mohl rozhodnout už v prodloužení, ovšem trestné střílení neproměnil!

60:06

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Foerster – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).

60:01

Ve třetí třetině si Pardubice pohlídaly překvapivé tři body, nyní se v nadstavbě bude bojovat o bonusový bodík.

56:41

Střídání v týmu BK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kmec, přichází Mašek.

47:20

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Bucek – 2 min., nedovolené bránění).

43:52

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vasilev – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

40:01

Mladá Boleslav ve druhé části sice nejprve snížila, ale poté inkasovala, a tak stále prohrává o tři branky.

40:00

39:42

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Dubovčí – 2 min., nedovolené bránění).

33:58

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Zajíček – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

5:2

Branky a nahrávky: 4. Kostka (Bucek, Blažek), 5. Jelínek (Bucek), 9. Chára (Kostka, Dubovčí), 11. Kostka (Rozlílek, Blažej), 33. Koffer (Blažej), rozh. náj. Rozlílek – 18. Grim (V. Houška, Klikorka), 23. Klikorka (Moravčík)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Dubovčí, Hrádek, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal

BK Mladá Boleslav: Kmec (57. Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, M. Houška, Imlauf, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Novák, Moucha, Foerster, V. Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Nepomucký – Frodl, Komárek