22.09.2018, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • 4. kolo • Jan Mládek

Tipsport: 2.89 3.46 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (17:31:51)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 10:11.
Je dobojováno! Werder zvládnul velmi těžké utkání proti Augsburgu a z Bavorska si odváží všechny tři body za vítězství 3:2.

Na první branku se čekalo až do 34. minuty, kdy se pohotově hlavou trefil hostující Kruse. Werder vzápětí přidal další branku po krásné střele Eggesteina. Jenže Augsburg se nedal a do poločasu ještě snížil na rozdíl jediné branky zásluhou Ku Ja-Čeola. Domácí tým po výměně stran na svého soupeře vlétnul a odměnou jim byl vyrovnávací gól z kopačky Maxe. Jenže celý zápas rozhodla chyba domácího brankáře v 75. minutě, kdy jeho hrubku využil pohotový Klaasen.

Werder si tedy připsal tři body a prodloužil si svou neporazitelnost v novém ročníku. Tento tým ještě neokusil chuť porážky a je momentálně čtvrtý. Naopak Augsburg si připsal druhou porážku za sebou a po tomto kole bude nejhůř čtrnáctý.

90+6

90+5

Za malou chvíli rozhodčí ukončí zápas a je už zřejmé, že se domácí tým nedostane do další příležitosti.

90+4

Hráči Werderu už nemají sílu na kombinaci, proto míč odkopávají daleko od své branky. Augsburgu už moc času nezbývá.

90+3

Žlutou kartu dostává Jiří Pavlenka (Werder Brémy).

90+3

Sergio Córdova upadnul v pokutovém území soupeře, ale na odpískání pokutového kopu to nestačilo.

90+2

Hráči Werderu měli k dispozici rohový kop. Ten rozehráli nakrátko, aby míč posléze udrželi u rohového praporku co nejdéle. To ale nevyšlo.

90+1

Rozhodčí Zwayer nastavil ve druhém poločase celkem pět minut navíc.

90

Žlutou kartu dostává Martin Harnik (Werder Brémy).

90

Rozběhla se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto utkání. Werder je blízko k zisku tří bodů a prodloužení neporazitelnosti.

89

Konečně se Augsburgu povedla rozehrávku rohového kopu. Michael Gregoritsch si skvěle naběhnul na centr a orazítkoval tyč hostující branky.

89

Dnešní utkání sleduje 28 434 diváků.

88

Domácí tým sází všechno do útoku, na polovině hřiště zůstávají pouze dva obránci, kteří hlídají vysunuté útočníky.

87

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Johannes Eggestein.

86

Werder pomalu tahá čas a domácím fanouškům se jejich prezentování vůbec nelíbí a hlasitě to dávají najevo.

2:3

konec (1:2)

Branky: 45+3. Ku Ja-Čeol (Caiuby), 47. Max (Hahn) – 34. M. Kruse (Kainz), 36. M. Eggestein (C. Pizarro), 75. Klaassen

Karty:   5. Baier (AUG), 39. Hahn (AUG) – 90. Harnik (BRM), 90+3. Pavlenka (BRM)

FC Augsburg: Giefer – Gouweleeuw, R. Khedira (81. Córdova), Hinteregger – Framberger, Ku Ja-Čeol (67. Morávek), Baier (C), Max – Hahn, Gregoritsch, Richter (41. Caiuby).
Náhradníci: Leneis – Götze, Morávek, Schmid, Córdova, Caiuby, Danso.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede, Klaassen – M. Kruse (C) (87. J. Eggestein), C. Pizarro (69. Harnik), Kainz (82. Möhwald).
Náhradníci: Plogmann – Möhwald, Harnik, Rašica, Şahin, J. Eggestein, Friedl.

Rozhodčí: Zwayer – Schiffner, Schüller

Diváci: 28 434