1:2
po s.n. (0:3) (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
22.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 3. kolo • Martin Vavruša
Tipsport: 2.9 4.2 2.15 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.9 - 4.2 - 2.15
HC Olomouc – HC Kometa Brno
1:2
po s.n. (0:3) (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 58. Burian (Strapáč, J. Galvas) – 17. Mueller (P. Holík, Nahodil), rozh. náj. Kašpar
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), J. Galvas, Staněk, Jaroměřský, Švrček – Laš, J. Knotek (A), J. Káňa – Burian, Kolouch, Irgl – Jergl, Strapáč, Skladaný – Ostřížek, Mráz, V. Tomeček.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno:
Langhamer (Vejmelka) – Mikuš, D. Mikyska, Gulaši, Štencel, Malec (A), Bartejs, Barinka – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – R. Zohorna, Hruška, Kašpar – Mallet, Nahodil, L. Horký – Dočekal, L. Čermák (C), Köhler.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hejduk, Mrkva – Bryška, Tošenovjan
Diváci: 5500 (vyprodáno)
1. třetina | ||||
08:00 | KOM | 2 | Hruška, podrážení | |
15:53 | OLO | 2 | Ostřížek, držení | |
16:07 | OLO | 2 | J. Knotek, podrážení | |
16:56 | KOM | 0:1 | Mueller (P. Holík, Nahodil) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:40 | OLO | 2 | Mráz, příliš mnoho hráčů | |
22:59 | OLO | 2 | J. Knotek, vysoká hůl | |
23:20 | KOM | 2 | Mueller, podrážení | |
34:25 | KOM | 2 | Hruška, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:33 | KOM | 2 | Mueller, sekání | |
45:55 | OLO | 2 | Jaroměřský, sekání | |
57:47 | KOM | 2 | Gulaši, krosček | |
57:57 | OLO | 1:1 | Burian (Strapáč, J. Galvas) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:07 | KOM | 2 | Mallet, sekání | |
OLO | 2 | J. Káňa, hrubost | ||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
KOM | 1:2 | Kašpar (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
Lukáš KAŠPAR - 1:2
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ KAŠPAR.
4. série 0:3
3. série 0:2
3. série 0:2
2. série 0:2
2. série 0:2
1. série 0:1
1. série 0:1
65:00
64:47
63:58
63:50