Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – SM Caen

2:1

konec (0:1)

22.09.2018, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 6. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.64 3.76 6.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou. (22:03:17)
Domácí ještě měli rozehrát rohový kop, avšak tak rozehrávku oddalovali, že rozhodčí raději ukončil zápas. Ten se pro favorita vůbec nevyvíjel dobře, když museli ve druhé půli dotahovat jednogólové manko. To se nakonec podařilo díky proměněné penaltě a šťastnému gólu půl hodiny před koncem. Celkově však bylo Saint-Étienne aktivnějším celkem a z výhry se raduje nejspíš oprávněně.

90+6

90+5

Chazrímu není souzeno dát svůj druhý gól v tomto zápase, v další možnosti, kdy byl sám před brankářem, jej o míč obral v poslední chvíli obránce Caen.

90+4

Po jeho rozehrání míč vyboxoval. Následoval další faul hostí a tohle už je pro domácí hodně dobré.

90+4

Ruffier raději zasáhl a ač Imorou střílel nad břevno, domácí brankář pro jistotu jeho ránu vytáhl na roh.

90+3

Chazrí prošel do pokutového území a pálil z ostrého úhlu, jeho rána však byla zblokována.

90+2

Domácí mohli zaútočit, místo toho raději podrželi míč, aby v útoku strávili co nejvíc času. K tomu si ještě vynutili faul, což je pro ně další plus.

90+1

Opět se nastavují čtyři minuty.

90

Hosté se provinili celkem zbytečným faulem a míč tak musí odevzdat soupeři.

89

Diony po pěkné přihrávce zůstal osamocen na pravé straně před brankářem, jeho následný pokus byl ovšem zblokován do zámezí.

87

Bammou sklepl míč před bránu pro dobíhajícího spoluhráče, avšak Beauvue se k němu nakonec včas nedostal.

85

Diony v další velké možnosti nechal vyniknout pouze Sambu, který jeho tvrdý pokus vyrazil.

84

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mathieu Debuchy, přichází Gabriel Silva.

83

83. Chazrí a po něm Debuchy své tutovky nevyužili

83

Obrovské šance domácích, které mohly rozhodnout o jejich vítězství, zůstávají nevyužité. Nejprve Chazrí střílel hezky k pravé tyči, Samba na míč nedosáhl, ale měl štěstí, neboť právě tyč jej zachránila. Vzápětí ještě dorážel do odkryté brány Debuchy, avšak jeho pokus na brankové čáře skluzem vyrazil jeden z hráčů Caen.

82

Tchokounté si při zpracování pomohl rukou, což pozornosti hlavního arbitra neuniklo.

80

Stejný hráč o chvíli později nedokázal projít kolem obránce, ale vybojoval rohový kop.

79

Beauvue hlavičkoval ke vzdálenější tyči, ovšem tu minul.

2:1

konec (0:1)

Branky: 48. Chazrí (pen.), 65. Kolodziejczak – 31. Fajr (Ninga)

Karty:   34. Chazrí (SET), 49. Kolodziejczak (SET) – 8. Guilbert (CEN), 35. Diomandé (CEN), 46. Mbengue (CEN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 3:19.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy (84. Gabriel Silva), Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Salibur (72. Nordin), Chazrí, Cabella – Hamouma (63. Diony).
Náhradníci: Moulin – Gabriel Silva, Diony, Gueye, Nordin, Monnet-Paquet, Dioussé.

SM Caen: Samba – Guilbert, Genevois (15. Diomandé, 46. Imorou), Baysse, Mbengue – Oniangué (C), Fajr – Bammou, S. Peeters (71. Tchokounté), Ninga – Beauvue.
Náhradníci: Zelazny – Armougom, Imorou, Diomandé, Deminguet, Chauí, Tchokounté.

Rozhodčí: R. Buquet – G. Debart, J. Pacelli