konec (0:2)

22.09.2018, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • 7. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.75 3.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:29:42)
Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:10.
Je konec. Vltavín dnes dokázal zvítězit na půdě Králova Dvora 2:0. V 5. minutě poslal hosty do vedení Lukáš Veselý, který si naběhl na centr z levé strany. Ve 40. minutě získali hosté pokutový kop, který proměnil Ondřej Šípek střelou k levé tyči. Ve druhém poločase byli hosté opět lepším týmem, ale i přes šance už branka nepadla.

90+3

90+2

Hosté ještě získali rohový kop z levé strany.

90+1

Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Novák M..

90

Ale ani tato standardní situace nepřinesla branku.

88

Králův Dvůr nyní získal přímý kop z dobré pozice a může zdramatizovat konec utkání.

87

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pozníček, přichází Eichler.

87

Následně se hostující hráč dostal ke střele, ale tu vyrazil domácí brankář a následuje další rohový kop.

86

Hosté nyní získali rohový kop z pravé straně.

85

Následný nákop domácích do vápna nepřinesl nic velkého a míč získal jen v moci brankáře Štorce.

84

Hovorka se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

83

Už to vypadá, že Vltavín dnes bude brát tři body, jelikož stále vede o dvě branky.

81

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Špaček.

79

Vltavín získal přímý kop, ale ten nepřinesl nic většího, jelikož střela skončila ve zdi hráčů.