4:3
po s.n. (1:0) (0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)
15.09.2018, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Skupina Střed • Zdena Bobková
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
4:3
po s.n. (1:0) (0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 30. Plíšek (Haas, Žabka), 35. Plíšek (Peca), 43. Plíšek (Gardoň, Haas), rozh. náj. Haas – 28. Pajer (Pinkas), 50. Giesl (Souček, Jerman), 55. Moravec (Táborský, Pavlata)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Stuchlík (Náhončík Daniel) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Žabka, Šercl, Vochvest – Gardoň, Hamer, Sluka, Plíšek, Peca, Pavlík, Ďurač, Hruška, Haas, Náhočník Samuel, Růžek
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK:
Tichý (Žalčík) – Králik, Táborský, Boukal, Havlíček, Řehák, Pelda, Pinkas – Pavlata, Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Beneš, Novotný, Souček, Jerman, Moravec
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Beneš
Diváci:
1. třetina | ||||
01:15 | MBL | 2 | Žabka, krosček | |
13:41 | HKM | 2 | Pelda, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:11 | HKM | 0:1 | Pajer (Pinkas) | |
27:39 | HKM | 2 | Pavlata, krosček | |
29:17 | MBL | 1:1 | Plíšek (Haas, Žabka) | |
34:58 | MBL | 2:1 | Plíšek (Peca) | |
39:24 | HKM | 2 | Táborský, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:16 | MBL | 3:1 | Plíšek (Gardoň, Haas) | |
49:12 | HKM | 3:2 | Giesl (Souček, Jerman) | |
54:58 | HKM | 3:3 | Moravec (Táborský, Pavlata) | |
55:12 | HKM | 2+10 | Beneš, vražení na hrazení, odpyká Gaspar | |
55:53 | HKM | 2 | Pajer, příliš mnoho hráčů | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:04 | MBL | 2 | Žabka, nedovolené bránění | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
MBL | 3:3 | Haas (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
5. série 1:0
5. série 1:0
4. série 1:0
4. série 1:0
3. série 1:0
3. série 1:0
2. série 1:0
2. série 1:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
64:40
64:20
64:03
63:47