0:4
konec (0:1, 0:1, 0:2 - N 1:0)
15.09.2018, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • Skupina Západ • Ondřej Bartůněk
Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
0:4
konec (0:1, 0:1, 0:2 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 65. Svoboda – 20. Hauser (Soukup, Marcel), 27. Šiler (Jasečko), 47. Kupčo (Páník, Jasečko), 59. Hauser (Dáňa, Páník)
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Šatný (Ciple) – Němec, Perný, Kovár, M. Pöschl, Martínek – Spudich, L. Koblížek, T. Šilar, Iljuk, Príhoda, Jiří Kulich, T. Svoboda, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring, Ekrt.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň:
Bočan (Vondraš) – Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Jasečko, Špaček, Páník – Hauser, D. Soukup, Korčák, Marcel, Dáňa, M. Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Baxa
Diváci:
1. třetina | ||||
03:37 | CHM | 2 | Ekrt, podrážení | |
09:28 | CHM | 2 | Koblížek, podrážení | |
15:56 | PLZ | 2 | Hauser, hákování | |
18:13 | CHM | 2 | Kalčík, zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
19:57 | PLZ | 0:1 | Hauser (Soukup, Marcel) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:40 | CHM | 2 | Svoboda, krosček | |
26:15 | PLZ | 0:2 | Šiler (Jasečko) | |
32:59 | PLZ | 2 | Korčák, nedovolené bránění | |
33:46 | PLZ | 2 | Šiler, držení | |
34:56 | CHM | 2 | Němec, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:32 | PLZ | 0:3 | Kupčo (Páník, Jasečko) | |
48:48 | PLZ | 2 | Jánský, hákování | |
49:34 | PLZ | 2 | Jasečko, nedovolené bránění | |
50:39 | CHM | 2 | Němec, nedovolené bránění | |
58:28 | PLZ | 0:4 | Hauser (Dáňa, Páník) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
62:32 | CHM | 2 | Koblížek, podrážení | |
64:31 | CHM | 1:4 | Svoboda |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
64:31
64:07
63:08
62:32
62:32
62:07
59:37
58:28
Rána zpoza obránců vypadla až na hokejku PETRA HAUSERA, který se ocitl sám před Šatným. Parádně dokázal zasunout kotouč mezi betony a navýšit tak vedení hostů. Asistence Josef Dáňa, Adam Páník.
57:42
57:12
56:51
56:12