1:0
konec (1:0)
12.07.2018, 16:00 • Vazgen Sargsyan Republican Stadium, Jerevan • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 3.29 3.05 2.31 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.29 - 3.05 - 2.31
Pjunik Jerevan – FK Vardar
1:0
konec (1:0)
Branky: 28. Konaté
Karty: 55. Grigorjan (PYU), 73. Avetisjan (PYU), 81. Hakobjan (PYU) – 23. Bitang (VDS), 54. Baršegjan (VDS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 22:10.
Pjunik Jerevan:
Kobozev – Dmitrijev, Žestokov, Kadio, Grigorjan – Vojnov (58. Hakobjan), Hajrapetjan, Truševič, Arakeljan (64. Minasjan) – Avetisjan (C), Konaté (76. Korjan)
Náhradníci: Dragojevič – Balde, Bogatyrev, Hakobjan, Korjan, Minasjan, Stežko
Trenér:
FK Vardar:
Gačevski – Tosevski, Novak, Popov (C), Manev – Bitang, Mičevski, Iseni (67. Ali) – Cvetanoski, Lira Sousa (46. Beriša), Baršeghjan (75. Maksimov)
Náhradníci: Ilikj – Ali, Beriša, Herranz, Maksimov, Najdovski, Todoroski
Trenér:
Rozhodčí: Michal Ocenáš – Tomáš Vorel, Michal Tomčík (vš. SVK)
Diváci:
Odveta: Vardar - Pjunik 0:2
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+3
90+3
90+2
90+1
90
88
87
86
84
83
82
81
80
79
78
76