5:1

konec (0:0, 3:0, 2:1)

11.12.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.74 4.28 4.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek dal zapomenout na nepovedený duel proti Rangers, který prohrál 0:5. Vegas dnes výrazně zlepšilo hru. vyšla mu hra v oslabení i přesilovkách. Las Vegas vyhrává tento zápas 5:1, Marc-Andre Fleury sice čisté konto neudržel, překonal ho Dominik Kubalík, ale po zápase říkal, že je šťastný za další týmovou výhru. (06:47:51)

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí brankář Marc-Andre Fleury čisté konto neudrží 27 sekund před koncem jej prostřelil obranou zapomenutý DOMINIK KUBALÍK. Asistence: Alexander Nylander a Adam Boqvist.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase, Nosek pálil mimo při vlastním oslabení.

58:40

Hráči Vegas nedokázali vyhodit, to se daří až o něco později.

58:10

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Chandler Stephenson – 2 min., nedovolené bránění).

58:07

Domácí hráči budou hrát v oslabení.

57:47

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Buly před brankou Vegas.

57:26

Marc-Andre Fleury (Vegas) dokázal vyrazit kotouč betonem.

57:03

Alex Tuch hledal spoluhráče před brankou, ale prosadit se domácí neodkázali.

56:41

Zakázané uvolnění se nepíská, obrna Vegas musí hrát.

55:40

William Karlsson se sám dostal před branku. Ale minul tvrdou ránou. Následně Jonathan Marchessault mohl přidat svůj stý gól v kariéře v NHL,a ale trefil jen rukavici brankáře.

54:48

Třetí třetina pokračuje dál, domácí celek vede o pět branek. Nyní se s trochou nadsázky hraje jen o čisté konto Fleuryho.

54:36

Komerční přestávka.

54:17

Pět rozdílných hráčů se dokázalo prosadit za Vegas, které dává zapomenout na vysokou porážku od New Yorku Rangers.

5:1

Branky a nahrávky: 28. R. Smith (Schmidt, Hague), 32. Engelland (Tuch), 40. W. Karlsson (R. Smith), 44. Pacioretty (Mark Stone), 53. Reaves (Stastny, Carrier) – 60. D. Kubalík (A. Nylander, Boqvist)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Engelland, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Carrier, Stastny, Tuch – Zykov, Nosek, Reaves.

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – de Haan, Seabrook, E. Gustafsson, Gilbert, Boqvist, C. Murphy – Saad, J. Toews, D. Kubalík – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Sikura, Kämpf, A. Nylander – Carpenter, Dach, Z. Smith.

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Mills, Murchison

Diváci: 18.319

17:46 VEG 2 Mark Stone, nedovolené bránění
25:30 CHI 2 Gilbert, hákování
27:27 VEG 1:0 R. Smith (Schmidt, Hague)
31:24 VEG 2:0 Engelland (Tuch)