5:1

konec (1:0, 3:1, 1:0)

11.12.2019, 02:10 • Bell MTS Place, Winnipeg • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.68 4.37 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:55:03)

Trestné minuty: 16:18
Utkání je u konce a Winnipeg zdolal Detroit jasně 5:1. Třetí třetina přinesla střelecky nejchudší část, hráči obou celků vyslali dohromady pouze devět pokusů, i toho mála ale padl alespoň jeden gól. Dali jej domácí, když Mark Scheifele bleskově využil přesilovou hru. Winnipeg si tak připsal druhou výhru v řadě, naopak Detroit zaznamenal již dvanáctou porážku v řadě, z toho posledních deset bylo v základní hrací době.

59:46

Domácí publikum již oslavuje jasnou výhru bouřlivým potleskem.

59:05

Pionkova bomba od modré čáry byla zablokována, ke Comriemu se puk nedostal.

58:19

Zakázané uvolnění Winnipegu, za současného stavu to však domácí trápit nemusí.

57:32

Teď to vypadalo o mnoho lépe. Zleva si do útočného pásma najel Perlini a předvedl prudký švih, se kterým měl Brossoit docela potíže.

56:24

Nepovedená rozehrávka Detroitu skončila přerušenou hrou, pískalo se zakázané uvolnění.

55:57

Laine se už dostal i do útočného pásma, při kličkované však o puk přišel.

55:22

Detroit nyní předvádí celkem slušné napadání soupeře při rozehrávce, domácí mají problém s vyjetím z pásma.

54:06

Domácí Nathan Beaulieu dostal dvě minuty z nedovolené bránění a dvě minuty za hrubost, hostující Adam Erne zase 2+2 minuty za hrubost.

54:06

V rohu kluziště se strhla krátká šarvátka, do souboje se pustili Beaulieu a Erne. Nejednalo se ale o nic výrazného, oba borci poměrně rychle padli na led a rozhodčí je roztrhli od sebe.

53:43

Erneho nahození z pravé strany nebylo přesné, puk skončil na zadním mantinelu.

53:08

Oba celky jsou po delší době v plném počtu.

52:52

Laine tlačil zpoza branky puk mezi kruhy, hosté tuto situaci ustáli bez újmy a vyhodili do středního pásma.

5:1

Branky a nahrávky: 13. Lowry (Copp), 37. Wheeler (Ehlers, Perreault), 39. Copp (Morrissey, Poolman), 39. Laine (Connor, Sbisa), 46. Scheifele (Pionk, Wheeler) – 28. Ehn (Zadina)

Winnipeg Jets: Brossoit (27.–28. Hellebuyck) – Poolman, Morrissey (A), Pionk, Sbisa, Beaulieu, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Roslovic, Wheeler (C), Ehlers – Perreault, Lowry, Copp – L. Shaw, N. Shore, G. Bourque.

Detroit Red Wings: Comrie (J. Bernier) – Green, Nemeth, Hronek, Daley, McIlrath, Cholowski – Fabbri, D. Larkin (A), Bertuzzi – Zadina, Filppula, Glendening – Erne, Nielsen (A), Helm – Abdelkader (A), Ehn, Perlini.

Rozhodčí: Skilliter, Walsh – Galloway, Gawryletz

Diváci: 15 325

07:03 DET 2 McIlrath, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
11:31 WPG 2 Connor, sekání
12:17 WPG 1:0 Lowry (Copp)
12:17 DET 2 HL zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Erne