Tenis

Challenger Brest (krytý tvrdý povrch)

Lloyd Harris (6) – Jiří Veselý (12)

2:0 6:1, 7:6 (6)

24.10.2019, 16:15 • Kurt Annexe, Brest (FRA) • Osmifinále • Viktor Sandev, Ondřej Černý

Tipsport: 2.41 1.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (17:33:19)
Dnešní zápas je u konce. Český tenista Jiří Veselý vstoupil do tohoto zápasu naprosto katastrofálně a první set prohrál ani ne za dvacet minut v poměru 1:6. V tom druhém měl za stavu 5:2 hned čtyři setboly, ale nevyužil ani jeden. Lloyd George Muirhead Harris si následně vzal zpět ztracený servis a v koncovce zkrácené hry udržel pevné nervy. Za 78 minut tak postupuje do čtvrtfinále, český tenista naopak končí.

Konec zápasu

7:6

Lloyd George Muirhead Harris ukončuje tento zápas svým jedenáctým esem a po dramatickém druhém setu postupuje do čtvrtfinále!

7-6

Harris se dostává ke svému druhému mečbolu, teď navíc půjde podávat na postup do čtvrtfinále po zbytečné chybě Veselého!

6-6

Následuje výměna stran, podávat bude Jiří Veselý.

6-6

Veselý výtečně podal a pak uspěl i na síti, zkrácená hra proto pokračuje.

6-5

Je to mečbol! Po nádherné výměně zahráli oba soupeři výborné loby přesně k čáře, Harris si nakonec vytvořil u sítě výbornou pozici pro závěrečný volej a má k dispozici svůj první mečbol! Nicméně podávat bude Veselý!

5-5

Obouručný bekhend Veselého zastavila páska, teď se bude hrát o setbol nebo mečbol!

4-5

Harris pokazil tenhle nalitý forhend a dostává Veselého do výhody!

4-4

Veselý výborně podal a pak zahrál vítězný volej u sítě.

4-3

Veselý se srdnatě bránil, ale závěrečný volej přímo za síť už doběhnout nedokázal.

3-3

Následuje výměna stran, podávat bude Lloyd George Muirhead Harris.

3-3

Harris pokazil forhend cross a je srovnáno, dramatický tie-break tak pokračuje za vyrovnaného stavu.