Evropská liga

AS Saint-Étienne – FK Oleksandrija

1:1

konec (1:1)

24.10.2019, 18:55 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Skupina I • Michal Raška

Tipsport: 1.46 4.31 8.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:50:00)
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:4.
Je konec. Saint-Étienne nakonec v domácím prostředí remizovalo s Oleksandrijí 1:1. Vše podstatné se odehrálo v první půli. Nejprve v 8. minutě poslal domácí do vedení Gabriel Silva, ale ve 14. minutě si vstřelil vlastní branku. Zbytek zápasu byli domácí o něco lepším týmem, ale Pankiv podržel ukrajinské mužstvo, které si tak odváží cenný bod.

90+4

90+3

Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Maxym Treťakov, přichází Vladyslav Babohlo.

90+3

Šastal za svůj nedovolený zákrok uviděl kartu žluté barvy.

90+2

Ovšem následná standardní situace ani tentokrát nepřinesla nic nebezpečného.

90+1

Nyní hosté získali volný kop z pravé strany po faulu soupeře.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Nyní bylo Saint-Étienne blízko vítězné brance, ale hlavička Hamoumy šla těsně nad!

88

Po delší době se dopředu podívala také Oleksandrija, ale ani nyní z toho nebylo nic vážnějšího.

86

Nyní byla hra přerušená, jelikož hostující hráč potřeboval ošetření od lékařů.

85

Domácí to i nadále zkouší centry ze stran, ale pomalu to tak vypadá, že tento zápas skončí remízou.

83

Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Kyrylo Kovalec, přichází Oleksij Dovhyj.

82

Saint-Étienne sice získalo rohový kop z levé strany, ale následný centr nic nebezpečného nepřinesl.

80

Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Valerij Lučkevič, přichází Dmytro Šastal.

78

Domácí si chtěli vymodlit pokutový kop, ale nakonec to byl právě Charles Nathan Abi, který se dopustil faulu.

76

Opět přiletěl centr domácích z pravé strany do vápna, ale tentokrát se vše obešlo bez nějakého zakončení.

74

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Denis Bouanga.