Evropská liga

Besiktas Istanbul – SC Braga

1:2

konec (0:1)

24.10.2019, 18:55 • Vodafone Park (kapacita 41.188 diváků) • Skupina K • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.8 3.48 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:9. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:12. (20:53:44)
Je tady konec!! Druhá polovina nabídla naprosto odlišný fotbal, než první. Domácí se začali více snažit, ale v běhání a útočné aktivitě přidali i hosté. A byla to Braga, kdo pořád testoval pozornost Lorise Kariuse. Jenže Besiktas se nevzdal a v 71. minutě dokázal skórovat a stav srovnat. Následně měli domácí penaltu, kterou ale Ljajič poslal do tyče a to byl možná kámen úrazu. Besiktas tak nepřešel do vedení 2:1, to se podařilo o 9 minut později Braze. A ta už svůj hubený náskok udržela. Rozhodně ale mohla přidat branek více.

Já vám děkuji, že jste dnešní reportáž sledovali, a těším se zase na příště. Na viděnou a hezký večer přeje Jiří Polášek.

90+4

90+3

Yalcin se dostal k míči a zkusil poslat na Ljajiče, ale jeho sraženou střelu chytá v pohodě Matheus.

90+2

Alnaní vybojoval míč a sprintoval s ním dopředu, avšak obranné řady portugalského týmu ho zastavily.

90+1

Domácí kombinují na své polovině a už zbytečnými přihrávkami ztratili minutu z nastaveného času.

90

I tento poločas ještě bude mít nastavení. A to bude trvat přesně 4 minuty.

89

Žlutou kartu dostává Matheus (SC Braga). Brankář Bragy zase moc zdržoval rozehrávku a plýtval časem.

89

Žlutou kartu dostává Uche Henry Agbo (SC Braga). Moc argumentoval, a to se rozhodně nelíbilo sudímu.

88

Domácí zahráli další rohový kop, ale ten se jim vůbec nepovedl. I když se nakonec jeden z domácích po chvíli dostal ke střele. Ta byla ale sražena a pomalu zamířila k Matheusovi.

87

Vida si naskočil pro míč a hlavičkoval ho. Domácí kapitán byl následně obviněn z faulu a ještě zahrání míče za čáru. Obě obvinění ale rozhodčí jasně odmítá.

86

Dalekonosnou ránu hráče domácího celku vychytal Matheus a skočil po míči Braga rozehrává zezadu nakrátko.

85

Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Tyler Boyd, přichází Erdem Secgin.

84

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Rui Fonte.

83

Žlutou kartu dostává Tyler Boyd (Besiktas Istanbul).

82

Galeno se opět snažil uniknout po pravé straně, ale tentokrát se mu to nepovedlo. Míč mu byl sebrán a odkopnut na Kariuse.

80

80. Wilson EDUARDO - 1:2

80

Braga právě vstřelila branku!
Autorem branky je WILSON EDUARDO. I na druhé straně se prosazuje střídající hráč! Galeno skvěle poslal na Eduarda, a ten střelou do protipohybu Kariuse nedal ex-liverpoolskému gólmanu ani nejmenší šanci. Asistence: Galeno.

79

Paulinho nyní perfektně zazdil akci svého týmu. V obrovské šanci přihrál za sebe zadovku, ale za ním nebyl absolutně nikdo z jeho celku.